Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 
 

Domek dla 12, 14, 15 osób

Do wynajęcia oferujemy 3 domki dla 12, 14, 15 a nawet 22 osób, doskonałe na spotkania rodzinne i grupy przyjaciół, albo imprez firmowych. Dla dodatkowych osób możliwe są dostawki. Domki są nowe, komfortowo wyposażone i urządzone, ze świetlicami i wellness centrum bezpośrednio w domku. W razie potrzeby możemy zakwaterować nawet więcej osób w kilku domkach.

     

Domki Uhorčík, Ilčík i Rajnoha położone są opodal centrum specyficznej miejscowości Terchova, w spokojnym miejscu, gdzie będą mieli Państwo spokój i prywatność. Przed każdym z domków jest teren rekreacyjny z boiskiem i placem zabaw dla dzieci, który podczas wynajmu domku będzie należał tylko do Państwa. Oprócz tego każdy z domków posiada zadaszony szałas z kominkiem, gdzie przy każdej pogodzie można grillować, piec lub gotować gulasz.

Domek Uhorčík posiada 17+5 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Uhorčík
Domek Ilčík posiada 15+5 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Ilčík
Domek Rajnoha posiada 17+4 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Rajnoha

   

Firmy z pewnością docenią domek Rajnoha, w którym na parterze znajduje się duże pomieszczenie z wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia kursów, szkoleń albo prezentacji. Według Państwa życzeń przygotujemy menu i wyżywienie na cały dzień, ewentualnie coffee break i inne zgodnie z Państwa życzeniami. Można również skorzystać z naszej oferty imprez integracyjnych (teambuilding).

Wolny czas w Terchovej można urozmaicić turystyką, łatwą i przyjemną wycieczką jest na przykład jazda kolejką gondolową do snilowskiej przełęczy, stamtąd można łatwym terenem wejść na Wielki Fatrzański Krywań. Skorzystać możecie Państwo również z niektórych atrakcji w okolicy, ew. pojechać do jednego z aquaparków.


Zachęcamy Państwa do przekazania nam Państwa pomysłów na wymarzony pobyt u nas. Dla inspiracji możecie zajrzeć, co nasi goście napisali do kroniki.

Rezerwacja pobytu

 

NOWE   Wakacje 2017   zniżki!

1 noc ZA DARMO 7x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw; +20% znizki atrakcje
Ważne: 7 nocy, 1.4-31.10.2017

od 102 € (423 zł*)/osoba/7 nocy
 
10% Zniżka  6x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw, szałas do grillowania ; +20% znizki atrakcje
Ważne: 6 nocy, 1.4-31.10.2017

od 92 € (382 zł*)/osoba/6 nocy
 

Więcej Wakacje 2017© 2017 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic