Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 
 

Domek dla 30 osób

Oferujemy domki do wynajęcia dla 30 osób w specyficznej miejscowości Terchova, w Parku Narodowym Mała Fatra. Domki są odpowiednie dla firm, dla rodzin i dla grup znajomych. Domki są nowe i komfortowo wyposażone, w każdym z domków jest świetlica, kuchnia, przed domkiem teren rekreacyjny, szałas z kominkiem do grillowania lub gotowania gulaszu, boisko i plac zabaw dla dzieci.

     

Posiadamy łącznie 3 domki drewniane, wszystkie blisko siebie, jednak każdy z domków ma własny teren rekreacyjny, szałas i boisko. Przy zamawianiu zakwaterowania dla 30 osób proponujemy wynajem dwóch domków.
Poszczególne domki posiadają następującą ilość miejsc noclegowych:
Domek Uhorčík - Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+5
Domek Ilčík - Liczba pokoi 5, miejsc noclegowych 15+5
Domek Rajnoha - Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+4

     

W przypadku korzystania z dwóch domków równocześnie otrzymacie Państwo dodatkowe korzyści, do Państwa dyspozycji będą 2 tereny rekreacyjne, 2 boiska, co oznacza iż możecie Państwo podzielić się na 2 lub więcej grup z różnymi zajęciami. Przy wynajmie domku Rajnoha mogą Państwo korzystać z dużej świetlicy dla 34 osób, która znajduje się na parterze domku. Świetlica jest przystosowana do prowadzenia szkoleń, prezentacji lub seminariów. Do Państwa dyspozycji jest cały niezbędny sprzęt audio - wizualny. U nas otrzymacie Państwo również smaczne wyżywienie, menu przygotujemy według Waszych życzeń. Na wieczorne spotkanie możemy dla Państwa przygotować pieczone prosię.


Chętnie pomożemy Państwu również z zaplanowaniem pobytu. Możecie Państwo wybrać jedną z polecanych zajęć i wycieczek. Przygotowaliśmy również dla Państwa ciekawą ofertę imprez integracyjnych (teambuilding).

Rezerwacja pobytu

 

NOWE   Wakacje 2017   zniżki!

1 noc ZA DARMO 7x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw; +20% znizki atrakcje
Ważne: 7 nocy, 1.4-31.10.2017

od 102 € (423 zł*)/osoba/7 nocy
 
10% Zniżka  6x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw, szałas do grillowania ; +20% znizki atrakcje
Ważne: 6 nocy, 1.4-31.10.2017

od 92 € (382 zł*)/osoba/6 nocy
 

Więcej Wakacje 2017© 2017 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic