Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 
 

Jazda freeride, freestyle na nartach i snowboardzie

Jazda freeride i freestyle na nartach i snowboardzie w ośrodku narciarskim Vrátna! Spróbujcie jazdy na nartach i snowboardzie na nieubitym śniegu.

Ośrodek narciarski Vrátna jest popularny wśród freeride narciarzy. Proponujemy wyjechać kolejką do Snilowskiej przełęczy i stamtąd rozpocząć freeride. Jeździ się na górach o średniej wysokości nad poziomem morza 1500 - 1700 metrów. Do wysokości 1200 metrów teren tworzą przeważnie polany i kosodrzewina, na wysokości ponad 1200 metrów zalegają lasy. W całości podczas freeride można w ośrodku Vrátna zjechać 1000 metrów wysokości.

Veľký Kriváň (Wielki Krywań) - jazda na nartach w znanej Révajowej muldzie z dobrymi warunkami narciarskimi. Obszar o niskim zagrożeniu lawinowym, niezbyt stromy stok, czyli odpowiedni również dla początkujących narciarzy. Z Snilowskiej przełęczy można zjechać pod kolejką albo z Oštiepkowej muldy, jednej z najbardziej stromych tras zjazdowych na Słowacji.

Kolejne ulubione obszary do jazdy freeride w ośrodku Vrátna to Chleb (Chlebskie kotły), Bublen albo Stoh.

Oferujemy noclegi na wysokim poziomie: noclegi w domkach na na Słowacji w Terchovej, w pobliżu ośrodka narciarskiego Vrátna. W razie Państwa Waszego zainteresowania noclegami prosimy o kontakt!

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

   

Zdroj: www.vratna.sk

NOWE   Wakacje 2017   zniżki!

1 noc ZA DARMO 7x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw; +20% znizki atrakcje
Ważne: 7 nocy, 1.4-31.10.2017

od 102 € (423 zł*)/osoba/7 nocy
 
10% Zniżka  6x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw, szałas do grillowania ; +20% znizki atrakcje
Ważne: 6 nocy, 1.4-31.10.2017

od 92 € (382 zł*)/osoba/6 nocy
 

Więcej Wakacje 2017© 2017 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic