Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 
 

Jazda na nartach  w ośrodkach narciarskich w środkowej Słowacji

W środkowej Słowacji w Małej Fatrze i okolicy znajduje się kilka interesujących ośrodków narciarskich. Jedną z zalet to niewielka odległość od siebie, a jeśli zakwaterujesz się w Terchowej albo w okolicy, do żadnego z tych ośrodków nie będziesz miał zbyt daleko na narty 2018.

 

Ośodek narciarski Vrátna

 Dovolená na horách na SlovenskuOśrodek narciarski Vrátna znajduje się w Małej Fatrze, w dolinie o tej samej nazwie. Do dyspozycji narciarzy jest łącznie 18km tras narciarskich. Jest tu również szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, wszystko co powinno się znajdować w każdym dobrym ośrodku narciarskim. Ośrodek podzielony jest na trzy trasy - Paseky, Poludňový Grúň i Chleb.

Gavurky

Ośrodek SKI Gavurky położony jest w Terchowej, w części Biely Potok. Ośrodek ten przeznaczony jest bardziej dla początkujących narciarzy oraz rodziny z dziećmi. Na wzgórze zabiorą cię dwa wyciągi orczykowe poma o długości 350m. Dla dzieci jest przygotowany wyciąg dziecięcy o długości 100m.

Kubínska Hoľa

Dovolená na horách na SlovenskuTen ulubiony ośrodek narciarski znajduje się na Orawie niedaleko miasta Dolný Kubín. Na Kubínskiej Holi każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tu trasy do jazdy free ride, również trasę do slalomu oraz szkółkę narciarską. Wspaniałe widoki ze stoku na Niskie i Zachodnie Tatry, Małą Fatrę oraz Choczskie wierchy dodają uroku podczas jazdy na nartach. Do dyspozycji narciarzy jest 13 km tras narciarskich i ponad 10 km utrzymywanych tras biegowych.

Veľká Rača

Snowparadise Veľká Rača (Wielka Racza) w regionie Kysuce znajduje się ulubiony wśród polskich i słowackich narciarzy ośrodek narciarski. Do wyboru są trzy trasy - Dedovka, Marguška i Lalíky, które są między sobą wzajemnie połączone. Tutaj znajdują się trasy narciarskie wszystkich stopni trudności oraz szeroką skalę usług – szkoła i szkółka narciarska, przechowalnia sprzętu, serwis narciarski, wypożyczalnia nart oraz sklep ze sprzętem sportowym.

Martinské hole

Dovolená na horách na SlovenskuOśrodek Martinské hole położony jest w południowej części Małej Fatry i wznosi się ponad Turčianską kotlinę i miasto Martin. Ośrodek ten położony jest na wysokości 1150-1456 m n.p.m., a z tej wysokości są przepiękne widoki na okolicę. Dla narciarzy przygotowanych jest 12 km tras narciarskich, z czego 9 km to trasy łatwe a 3km o średniej trudności. Ośrodek oferuje wyciąg krzesełkowy oraz 6 wyciągów orczykowych. Ośrodek nadaje się także do jazdy freeride, jak również znajdziesz tu Funpark dla snowboardzistów.

 

 © 2019 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic