Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 

Noclegi Terchova, Słowacja

Oferujemy noclegi w 3 drewnianych domkach w górach w Terchovej na Słowacji. Domki całoroczne są wyposażone komfortowo, każdy posiada własne WC oraz kabinę prysznicową. Domki są do wynajęcia w całości lub pojedyncze pokoje w poszczególnych domkach.

 

Noclegi Terchova, Słowacja - Noclegi w domkach

Oferujemy noclegi w 3 drewnianych domkach w górach w Terchovej na Słowacji. Domki całoroczne są wyposażone komfortowo, każdy posiada własne WC oraz kabinę prysznicową. Domki są do wynajęcia w całości lub pojedyncze pokoje w poszczególnych domkach. W każdym domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią. Oprócz tego, każdy domek wczasowy posiada: plac zabaw dla dzieci, zadaszone miejsce do grillowania albo gotowania gulaszu, parking i duży ogród. Domki znajdują się w odległości 5 minut piechotą od centrum Terchowej.

Zakwaterowanie w naszych domkach doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi, jak również dla firm na szkolenia, wycieczki, spotkania integracyjne.Więcej informacji o każdym domku można uzyskać klikając na jej nazwę lub na obrazek.

Domek letniskowy Uhorčík

Noclegi Słowacja Domek Uhorčík

Liczba pokoi 6, miejsc 17+5.
Parter: pokoje 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchnia + świetlica. Piętro: pokoje 1x2+1, 2x3+1, kuchnia + świetlica.

Domek letniskowy
Ilčík

Noclegi Słowacja Domek Ilčík

Liczba pokoi 5, miejsc 15+5.
Parter: pokoje 1x2+1, 1x4+1, kuchnia + świetlica + ogród zimowy. Piętro: pokoje 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchnia.

Domek letniskowy Rajnoha

Noclegi Słowacja Domek Rajnoha

Liczba pokoi 6, miejsc 17+4.
Parter:Sala dla cca 34-38 osób. 1. Piętro: pokoje 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchnia. 2. Piętro: pokoje 1x2, 2x3+1, kuchnia.

Smaczne wyżywienie u nas

Od 01.03.2011 gotujemy! Śniadania z obiadokolacjami lub pełne wyżywienie

Noclegi Słowacja Smaczne wyżywienieOd 01.03.2011 mogą Państwo u nas zamówić wyżywienie w postaci śniadań, śniadań z obiadokolacją lub pełne wyżywienie. Na pewno ucieszą Was smaczne posiłki. Pobyt wraz z wyżywieniem bezpośrednio w naszych domkach, będzie jeszcze bardziej komfortowy!

 Wyżywienie jest przygotowywane dla grup min. 12 osób na zamówienie z wyprzedzeniem (minimum 21 dni przed przyjazdem).

 

Spoločenská miestnosť
Panorama 360° - jadalnia i salon (otwórz w pełnym oknie przeglądarki)

Zakwaterowanie w naszych domkach jest tym właściwym wyborem

Terchova jest charakterystyczną miejscowością północnej części Słowacji. Zasłynęła szczególnie słowackim bohaterem Janosikiem. Obecnie Terchova jest popularną letnią i zimową miejscowością turystyczną (propozycje wycieczek). Co roku odbywa się tutaj wiele wydarzeń kulturalnych, jak na przykład Janosikowe Dni, Dni Cyryla i Metodego albo Terchowski buzdygan.

Noclegi Terchova Słowacja – drewniane domki wypoczynkowe„Uhorčík“, „Ilčík“ i „Rajnoha“

Zakwaterowanie w Terchowej w naszych domkach dostarczy Państwu wiele chwil przyjemnego wypoczynku. Domki znajdują się zaledwie kawałek od centrum Terchowej i otoczone są przepiękną przyrodą. Przy każdym z domków znajduje się teren do wypoczynku i możliwości uprawiania różnego rodzaju sportów oraz plac zabaw dla dzieci. Jeśli więc nawet nie zdecydowaliście się na wycieczkę, możecie spędzić czas na świeżym powietrzu na łonie natury i to dosłownie kilka kroków od swojego pokoju. Nasze wellness centrum z fińską sauną, infrasauną i jakuzzi, również umili Wam pobyt. Terchova wraz z okolicą są naprawdę czarujące, a my dołożymy wszelkich starań, abyście podczas pobytu u nas czuli się jak najlepiej i z przyjemnością do nas powracali.

Dlaczego noclegi w domku na Słowacji w Terchowej
Komfortowe noclegi w naszych domkach na Słowacji© 2019 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic