Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 

Ośrodek narciarski Wielka Racza - Veľká Rača

Ośrodek narciarski Wielka Racza – Velka Raca to 5 gwiazdkowy ośrodek narciarski w Kysucach, w paśmie Kysuckich Beskidów. Ośrodek narciarski znajduje sie niedaleko granic Polski i Czech i również dlatego szczególnie lubia je także klienci zagraniczni.

 

Ośrodek narciarski Wielka Racza - Veľká Rača

Ośrodek narciarski Wielka Racza – Velka Raca to 5 gwiazdkowy ośrodek narciarski w Kysucach, w paśmie Kysuckich Beskidów. Ośrodek narciarski znajduje sie niedaleko granic Polski i Czech i również dlatego szczególnie lubia je także klienci zagraniczni. Ośrodek położony jest na wysokości od 630 do 1050 mnpm.

W ośrodku narciarskim Wielka Racza na nartach jeździ się w 3 lokalizacjach – Dedovka, Marguska, i Laliky. W ośrodku znajdują się trasy o każdym stopniu trudności i dlatego na nartach pojeżdżą tu początkujący, doświadczeni a także zaawansowani narciarze. Dla najmniejszych w ośrodku jest do dyspozycji przedszkole narciarskie.

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Ośrodek narciarski oferuje łącznie 14,5 km tras, a tego 14 km jest sztucznie naśnieżana. Wśród wszystkich 15 tras jest 7 łatwych, 6 średnie i 2 trudne. Oprócz tras zjazdowych, do dyspozycji sa także trasy do narciarstwa biegowego o długości 1, 3 i 5 km. Przepustowość wyciągów to 9700 osób na godzinę. Oprócz dwóch 4 – osobowych krzesełek w ośrodku działa też 6 – osobowe krzesło w kombinacji z 8 miejscowymi gondolami.

Ośrodek oferuje szeroki wachlarz usług – szkoła i przedszkole narciarskie, przechowalnię, serwis ski, wypożyczalnię nart, sklep z akcesoriami sportowymi. Do ośrodka kursuje regularna linia autobusowa. Oprócz parkingów centralnych, w ośrodku znajduje się również 8 dodatkowych parkingów.

W ośrodku narciarskim dobrze powbawią się także nie jeżdżacy na nartach, zjeżdżać mogą na torze saneczkowym lub na oponach (snowtubing). W ośrodku można pożyczyć również skifox.

 

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Charakterystyka Ośrodka Narciarskiego Wielka Racza - Veľká Rača

Przepustowość osób/godz. 9 700
Ilość kolejek 3
Ilość wyciągów 3
Ilość tras 15
Długość tras 14,5 km
Min. Wysokość npm. 630 m
Max. Wysokość npm. 1 050 m
Ilość łatwych tras 7
Ilość średnio trudnych tras 6
Ilość trudnych tras 2
Délka běžeckých tratí 9 km
Z tego długość ze sztucznym oświetleniem (m) 0 km
Trasy biegowe (km) 10 km
Godziny otwarcia Po-Ne (od – do): 8:30 - 15:30

 

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

 © 2019 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic