Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 
 

Trasa rowerowa Wokół zapory

Opis trasy:

Bardzo ładna i szybka trasa rowerowa wokół Zapory Wodnej Nova Bystrica z możliwością obejrzenia kościółka, który jako jedyny zachował się po zatopionej wiosce Riečnica. Przepiękna panorama OChK Kysuce i Vojennego. Punktem wyjścia tej trasy jest wędrówka z rowerem obok siebie do Šmehylów, zjazd po nawierzchni żwirowej przez Zazvor do Zapory Wodnej Nova Bystrica. Tutaj zjedźcie Państwo w lewo, aż dojedziecie do zapory. Stamtąd jedziecie Państwo dalej do wioski Nova Bystrica gdzie skręcić trzeba w prawo w kierunku Vychylovka. Po ok. 1,2 km skręcicie Państwo w prawo, a łagodnymi podjazdami i zjazdami jeździć Państwo będą wokół zapory, aż pod kościół, który pozostał po zatopionej wiosce Riečnica. Tutaj przy potoku znajduje się również ognisko,gdzie można upiec sobie kiełbaski. Następnie jedźcie Państwo od kościoła dalej, aż dojedziecie na skrzyżowanie do Zazvora, i to co dwie godziny temu szusem zjechaliście w dół, teraz sobie wypedałujecie z powrotem na Vojenne, niektórzy moi koledzy tą "górkę" "bardzo" uwielbiają. Na długości trzech kilometrów pokonacie Państwo różnicę wzniesień 250 metrów. Z Vojennego można wybrać jedną z dwóch opcji trasy, albo do Kačerów, albo przez Šmehylów do wioski. 

Trasa do pobrania dla GPS: Link do ściągnięcia śladów GPS tras rowerowych prześlemy na podany email. Podając email wyrażacie Państwo zgodę na przesyłanie naszego kwartalnego biuletynu, z którego można w dowolnym momencie zrezygnować.

 
 

 Powrót na Trasy rowerowe

NOWE   Wakacje 2017   zniżki!

1 noc ZA DARMO 7x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw; +20% znizki atrakcje
Ważne: 7 nocy, 1.4-31.10.2017

od 102 € (423 zł*)/osoba/7 nocy
 
10% Zniżka  6x zakwaterowanie w 3* domkach z wifi, do dyspozycji: plac zabaw, szałas do grillowania ; +20% znizki atrakcje
Ważne: 6 nocy, 1.4-31.10.2017

od 92 € (382 zł*)/osoba/6 nocy
 

Więcej Wakacje 2017© 2017 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic