Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 

Wakacje z dzieckiem

Tanie wakacje z dzieckiem na Słowacji w drewnianych domkach letniskowych w górach z placem zabaw, spa i szałasem do grillowania. Gdzie pojechać na wakacje? Na Słowację!

 

Wakacje z dzieckiem na Słowacji

Tanie wakacje z dzieckiem na SłowacjiTanie wakacje z dzieckiem na Słowacji w drewnianych domkach letniskowych w górach z placem zabaw, spa i szałasem do grillowania. Gdzie pojechać na wakacje? Na Słowację!

Planujecie Państwo pojechać na wakacje z dziećmi? Zastanawiacie się, gdzie wybrać się na wakacje 2018? Wybierzcie tanie wakacje z dziećmi na Słowacji. Drewniane domki letniskowe „Uhorčík”, „Ilčík” a „Rajnoha” w Terchovej czekają na Państwa przybycie. Dokładamy wszelkich starań, by u nas rodziny miały idealne warunki na wakacje z dziećmi. Posiadamy certyfikat "Wejdź z dzieckiem" z Unii Centrum Matki.

Staramy się dogodzić rodzinom z najmłodszymi pociechami jak również ze starszymi dziećmi. By Państwa dzieci były zadowolone i czuły się swobodnie podczas zabawy na Państwa wspólnym urlopie, przygotowaliśmy dla najmłodszych plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą. Starsze dzieci mogą na boisku pograć w piłkę, streetball czy badminton. Wakacje z dziećmi na Słowacji mogą być bardzo przyjemne i stosunkowo tanie.

Wakacje z dzieckiem certyfikat Uhorčík Wakacje z dzieckiem certyfikat Ilčík Wakacje z dzieckiem certyfikat Rajnoha

Pobyty dla mam z dziećmi, od poniedziałku do czwartku

Specjalna oferta. Zapraszamy mamy ze swoimi pociechami, przyjedźcie do nas na pobyt od poniedziałku do czwartku. Pozwólcie sobie i dzieciom na mały urlop w górach, by zaczerpnąć świeżego górskiego powietrza i wypocząć na łonie natury. Specjalnie dla Was przygotujemy wyjątkową ofertę na pobyt w dniach od poniedziałku do czwartku prosimy o kontakt! Zmiana środowiska wpływa pozytywnie na organizm człowieka, przyjedźcie do nas wypocząć. Szanowne mamusie, zaproście koleżanki, które również są na urlopie macierzyńskim i razem odpocznijcie u nas wraz z dziećmi. Nasze domki letniskowe są idealnym miejscem dla Was i Waszych pociech!

Propozycje spokojnych wakacji z dzieckiem
Co zabrać ze sobą na wczasy z dzieckiem

Wakacje z dziećmi powinny Was naładować pozytywną energią, a nie znużyć

wakacje z dzieckiemJeśli sobie wcześniej dobrze nie zaplanujecie wakacji z dziećmi, zamiast wypoczynku może Was pobyt poza domem jeszcze bardziej zmęczyć. Państwa dzieci będą chciały się bawić, a jeśli nie będą miały przestrzeni do gier, musicie się Państwo liczyć z tym, iż większość swojego czasu będziecie musieli poświęcać dzieciom. Zamiast tego, Państwo spokojnie wypoczywając mogą obserwować beztroską zabawę swoich pociech na placu zabaw lub boisku. Dzieci nie wytrzymają długo w pokoju hotelowym, a na zewnątrz można im pozwolić wyjść jedynie wtedy, jeśli będziecie Państwo pewni, iż są bezpieczne. Warunki na wczasach powinny być takie, byście Państwo mogli wypoczywać i zajmować się swoimi ulubionymi zajęciami, natomiast dzieci bawić się swobodnie i korzystać ze swojego wolnego czasu.

Właśnie o tym pomyśleliśmy projektując nasze domki wypoczynkowe. Wielka przestrzeń wokół każdego domku z placem zabaw dla dzieci, który oddalony jest od drogi to gwarancja tego, iż Państwa dzieci nie będą musiały zostawać większości swojego czasu w pokoju, ale będą miały wystarczająco dużo miejsca do zabaw. Kiedy dzieci będą się bawić w ogrodzie, Państwo w tym czasie możecie wypoczywać na ławkach i ich spokojnie obserwować. W ten sposób nawet na urlopie z dziećmi mogą Państwo wypocząć i w pełni zająć się swoimi ulubionymi zajęciami.

Wakacje dla dzieci w górach na domku „Uhorčík”, „Ilčík” a „Rajnoha”

wakacje z dzieckiem - SłowacjaKażda zabawa dzieci w pewnym momencie im się znudzi i będą oczekiwać odmiany. Dzieci zawsze oczekują od rodziców, że przygotują dla nich ciekawy program zajęć i atrakcji na wczasach. Pomyśleliśmy nawet o tym i w związku z tym, przygotowaliśmy dla Was i waszych pociech wiele propozycji wycieczek, z których wybierzecie to, co Was i wasze dzieci zainteresuje, dzięki temu zaplanujecie Państwo sobie pobyt wg własnego uznania. Jednego dnia mogą Państwo zabrać dzieci na średniowieczny zamek, kolejny dzień do parku wodnego. Zwiedzanie jaskini również będzie dla nich wielką przygodą. A po wyczerpującym dniu pełnym wrażeń mogą pobawić się na świetlicy, ewentualnie pograć w piłkarzyki w ogrodzie zimowym.

Wakacje z dziećmi na Słowacji mogą być fantastyczne i tanie, jeśli wiecie jak tego dokonać. Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć Państwu takie warunki na wczasach, byście Wy i wasze dzieci byli maksymalnie zadowoleni. Jeśli mają Państwo własne propozycje, jak moglibyśmy Wam jeszcze bardziej umilić urlop u nas, napiszcie do nas. Jeśli Państwa przekonaliśmy o wyborze wczasów w naszym domku, czekamy na waszą rezerwację.© 2019 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic