Domek dla 12, 14, 15 osób

Do wynajęcia oferujemy 3 domki dla 12, 14, 15 a nawet 22 osób, doskonałe na spotkania rodzinne i grupy przyjaciół, albo imprez firmowych. Dla dodatkowych osób możliwe są dostawki. Domki są nowe, komfortowo wyposażone i urządzone, ze świetlicami i wellness centrum bezpośrednio w domku. W razie potrzeby możemy zakwaterować nawet więcej osób w kilku domkach.

     

Domki Uhorčík, Ilčík i Rajnoha położone są opodal centrum specyficznej miejscowości Terchova, w spokojnym miejscu, gdzie będą mieli Państwo spokój i prywatność. Przed każdym z domków jest teren rekreacyjny z boiskiem i placem zabaw dla dzieci, który podczas wynajmu domku będzie należał tylko do Państwa. Oprócz tego każdy z domków posiada zadaszony szałas z kominkiem, gdzie przy każdej pogodzie można grillować, piec lub gotować gulasz.

Domek Uhorčík posiada 17+5 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Uhorčík
Domek Ilčík posiada 15+5 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Ilčík
Domek Rajnoha posiada 17+4 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Rajnoha

   

Firmy z pewnością docenią domek Rajnoha, w którym na parterze znajduje się duże pomieszczenie z wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia kursów, szkoleń albo prezentacji. Według Państwa życzeń przygotujemy menu i wyżywienie na cały dzień, ewentualnie coffee break i inne zgodnie z Państwa życzeniami. Można również skorzystać z naszej oferty imprez integracyjnych (teambuilding).

Wolny czas w Terchovej można urozmaicić turystyką, łatwą i przyjemną wycieczką jest na przykład jazda kolejką gondolową do snilowskiej przełęczy, stamtąd można łatwym terenem wejść na Wielki Fatrzański Krywań. Skorzystać możecie Państwo również z niektórych atrakcji w okolicy, ew. pojechać do jednego z aquaparków.


Zachęcamy Państwa do przekazania nam Państwa pomysłów na wymarzony pobyt u nas. Dla inspiracji możecie zajrzeć, co nasi goście napisali do kroniki.

Rezerwacja pobytu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *