Domek dla 12, 14, 15 osób

Do wynajęcia oferujemy 3 domki dla 12, 14, 15 a nawet 22 osób, doskonałe na spotkania rodzinne i grupy przyjaciół, albo imprez firmowych. Dla dodatkowych osób możliwe są dostawki. Domki są nowe, komfortowo wyposażone i urządzone, ze świetlicami i wellness centrum bezpośrednio w domku. W razie potrzeby możemy zakwaterować nawet więcej osób w kilku domkach.

     

Domki Uhorčík, Ilčík i Rajnoha położone są opodal centrum specyficznej miejscowości Terchova, w spokojnym miejscu, gdzie będą mieli Państwo spokój i prywatność. Przed każdym z domków jest teren rekreacyjny z boiskiem i placem zabaw dla dzieci, który podczas wynajmu domku będzie należał tylko do Państwa. Oprócz tego każdy z domków posiada zadaszony szałas z kominkiem, gdzie przy każdej pogodzie można grillować, piec lub gotować gulasz.

Domek Uhorčík posiada 17+5 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Uhorčík
Domek Ilčík posiada 15+5 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Ilčík
Domek Rajnoha posiada 17+4 miejsc noclegowych. Szczegóły dotyczące noclegów w domku Rajnoha

   

Firmy z pewnością docenią domek Rajnoha, w którym na parterze znajduje się duże pomieszczenie z wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia kursów, szkoleń albo prezentacji. Według Państwa życzeń przygotujemy menu i wyżywienie na cały dzień, ewentualnie coffee break i inne zgodnie z Państwa życzeniami. Można również skorzystać z naszej oferty imprez integracyjnych (teambuilding).

Wolny czas w Terchovej można urozmaicić turystyką, łatwą i przyjemną wycieczką jest na przykład jazda kolejką gondolową do snilowskiej przełęczy, stamtąd można łatwym terenem wejść na Wielki Fatrzański Krywań. Skorzystać możecie Państwo również z niektórych atrakcji w okolicy, ew. pojechać do jednego z aquaparków.


Zachęcamy Państwa do przekazania nam Państwa pomysłów na wymarzony pobyt u nas. Dla inspiracji możecie zajrzeć, co nasi goście napisali do kroniki.

Rezerwacja pobytu

 © 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *