Na narty z dziećmi

Na narty z dziecmi 1Większość rodzin wyjeżdża na narty z dziećmi. Stworzenie dzieciom możliwości aktywnego wypoczynku takiego jak jazda na nartach wspiera motywację dziecka do uprawiania sportu. Jako rodzice pragniemy zabierać dzieci na wspólną jazdę na nartach. Nie ma nic piękniejszego niż spędzenie zimowego dnia na nartach z całą rodziną.

Powszechnie wiadomo że najlepsze efekty daje nauka jazdy na nartach już od najmłodszych lat. Od wielu lat nowoczesne ośrodki narciarskie oferują warunki odpowiednie do nauki jazdy na nartach nawet dla najmłodszych dzieci. Nauka jazdy na nartach w tak wczesnym wieku pomaga obudzić w najmłodszych zamiłowanie do tego rodzaju sportu. Zwracamy uwagę że właśnie w okolicach Terchowej znajduje się wiele tras narciarskich odpowiednich do jazdy na nartach z dzieckiem. 

Ośrodek narciarski Vrátna Free Time Zone – część Paseky – to idealna propozycja na rodzinną jazdę na nartach

Na narty z dziecmi 2Na narty z dziećmi do ośrodka Vrátna. Idealne miejsce na rodzinną jazdę na nartach razem z dziećmi. W ośrodku znajdują się szkółki narciarskie i snowboardowe. Kiedy Wasze dzieci będą się uczyć jeździć na nartach w szkółce narciarskiej Kids Zone, wy możecie spokojnie jeździć na trudniejszej trasie Grúň wyjeżdżając 4-osobową kolejką krzesełkową. Parking znajduje się zaraz przy wyciągach, więc nie musicie daleko się z dziećmi przemieszczać. W ośrodku narciarskim Vrátna – na trasie Paseky ze wspaniałej jazdy na nartach skorzystają zarówno starsi jak i młodsi narciarze.

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Szkoła narciarska

Szkoła narciarska we Vratnej idealnie nadaje się na start dla Państwa dzieci w poznawaniu jazdy na nartach. Oswajanie się z jazdą na nartach i pierwszą naukę zalecamy rozpocząć od 3 roku życia dziecka. Dzieci w tym wieku mają styczność z nartami poprzez zabawę i przyjemność. Najmniejsze dzieci uczą się utrzymywać równowagę na nartach, starsze podstaw jazdy, wykonywanie skrętów, jazdę na wyciągu i inne. Gwarancją jakości nauczania i dobrej zabawy jest młody zespół wykwalifikowanych instruktorów. Więcej o szkole narciarskiej

Babysitting na wzgórzu

Doskonała i fachowa opieka oraz rozrywka dla Państwa dzieci, podczas Waszej jazdy na nartach, jest zapewniona w naszym babysitting centrum na wzgórzu. Wasze dzieci przeżyją wiele zabawy a pobyt w naszym babysitting centrum będzie dla nich przyjemnym doznaniem i urozmaiceniem. Otwarte codziennie (tj. – 7 razy w tygodniu) 08:30 - 16:00 godz.

Przy zakupie nauki jazdy na nartach/ snowboardzie na 2 i więcej godzin = zniżka 10 % z ceny babysittingu.

Dla naszych gości: Babysitting 1 godz. w ramach pobytu narciarskiego = ZA DARMO, na kolejne godziny 20% ZNIŻKI

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *