Jazda freeride, freestyle na nartach i snowboardzie

Jazda freeride i freestyle na nartach i snowboardzie w ośrodku narciarskim Vrátna! Spróbujcie jazdy na nartach i snowboardzie na nieubitym śniegu.

Ośrodek narciarski Vrátna jest popularny wśród freeride narciarzy. Proponujemy wyjechać kolejką do Snilowskiej przełęczy i stamtąd rozpocząć freeride. Jeździ się na górach o średniej wysokości nad poziomem morza 1500 - 1700 metrów. Do wysokości 1200 metrów teren tworzą przeważnie polany i kosodrzewina, na wysokości ponad 1200 metrów zalegają lasy. W całości podczas freeride można w ośrodku Vrátna zjechać 1000 metrów wysokości.

Veľký Kriváň (Wielki Krywań) - jazda na nartach w znanej Révajowej muldzie z dobrymi warunkami narciarskimi. Obszar o niskim zagrożeniu lawinowym, niezbyt stromy stok, czyli odpowiedni również dla początkujących narciarzy. Z Snilowskiej przełęczy można zjechać pod kolejką albo z Oštiepkowej muldy, jednej z najbardziej stromych tras zjazdowych na Słowacji.

Kolejne ulubione obszary do jazdy freeride w ośrodku Vrátna to Chleb (Chlebskie kotły), Bublen albo Stoh.

Oferujemy noclegi na wysokim poziomie: noclegi w domkach na na Słowacji w Terchovej, w pobliżu ośrodka narciarskiego Vrátna. W razie Państwa Waszego zainteresowania noclegami prosimy o kontakt!

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

   

Zdroj: www.vratna.sk

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *