Adventure Military Teambuilding

Atrakcyjny outdoor teambuilding oparty na wypełnianiu misji z wykorzystaniem pirotechniki, kulis, komparsu, kaskaderów, pojazdów terenowych, techniki wojskowej, śmigłowców, łodzi motorowych.

Czas trwania: 1 do 5 dni

Zapytanie ofertowe

Istota teambuildingu

Podstawowa część outdoor adventure military teambuildingu mieści się w programie, który trwa od 1 – 5 dni. Dotyczy gry – misji, która odbywa się według fikcyjnego scenariusza opierającego się w większości przypadków na realnej podstawie. Podczas gry są realizowane wcześniej ustalone zadania i zasady . Całą grę poprzedza trening oraz briefing, na którym to uczestnicy misji nauczą się wszystkiego, co niezbędne do pomyślnego ukończenia misji.

Celem misji jest spełnienie zadania z domieszką akcji militarmych. Wykorzystując wszystkie środki techniczne grupy PANTERS: pirotechnika, kulisy, statyści, kaskaderzy, pojazdy terenowe, technika wojskowa, śmigłowce, łodzie motorowe. Pełnienie misji pokojowo stwarza sytuację spójności zespołu, ew. jednostki. Uczestnicy teambuildingu mogą odreagować codzienne stresy i zmartwienia, a zarazem sprawdzić się w sytuacjach wymagających odpowiedniej dawki odwagi, umiejętności dobrej komunikacji z zespołem, ponieważ podczas realizacji misji znajdować się będą w sytuacjach, które znacznie podniosą poziom adrenaliny. Wówczas na światło dzienne wychodzą prawdziwe cechy człowieka. Celem outdoor adventure military teambuildingu jest pozostawienie w uczestnikach wielu nowych wrażeń i doświadczeń, które mogą przenieść do codziennego życia.

Misja Broken Arrow

Mowa jest o taktyczno – bojowej grze, której akcja odgrywa się w środowisku Ameryki Środkowej, gdzie podczas tajnego ćwiczenia samolotu Stealth doszło do sabotażu jednego z pilotów. Ten się zdecyduje, że przy przelocie nad pustynią uwolni dwie głowice jądrowe, co mu się wkońcu udało. Przy zetknięciu z ziemią głowice jednak nie wybuchną, ponieważ mają bezpieczniki. Pentagon wyśle na miejsce rozbitego samolotu zespół specjalistów ( DHL ). Odkryją oni, że w gruzach nie ma zarówno pilotów, jak również brakuje głowic jądrowych . Ich zadaniem jest ponowne ozdyskanie głowic jądrowych.

Rozpoczyna się operacja o kryptonimie Złamana strzała (Broken Arrow – oznaczenie utraty bomby jądrowej)

Podstawy potrzebne do misji Broken Arrow - podstawy kamuflażu, wykorzystanie naturalnych materiałów by kolorem zlewać się z otoczeniem, ruch taktyczny i zwalczanie małych jednostek i jednostki w misji, przemieszczenie i taktyka (werbalna i niewerbalna komunikacja jednostki), typy formacji, podstawy oraz taktyka strzelania z małej broni ręcznej, podstawy oraz taktyka strzelania z broni ręcznej długiej, strzelanie instynktowne 

Korzyści teambuildingu

  • eliminacja barier,
  • poznanie się nawzajem,
  • fizyczne i psychiczne „zagrzanie“ zespołów na „maksymalną“ wydajność zespołu,
  • weryfikacja umiejętności komunikowania (werbalnie, niewerbalnie)
  • rozwijanie twórczego myślenia i koordynacji,
  • przezwyciężenie ograniczeń (przezwyciężenie strachu przed nieznanym, itp.).

Podstawy wykorzystywania środków technicznych – w ramach programu głównego (w zależności od produktu i tematu programu) uczestnicy teambuildingu mogą w pełnieniu misji wykorzystywać różne środki techniczne. Dotyczy to pojazdów terenowych, quadów, małych gumowych łodzi motorowych, podstawowego sprzętu nurkowego i sprzętu wspinaczkowego. Zgodnie z wybranym produktem prowadzony jest instruktaż zorientowany na bezpieczne opanowanie środków technicznych i sprzętu. (samowyciąganie pojazdu terenowego albo quadu, jazda pojazdem terenowym albo quadem w rozmaitym terenie, obsługa i technika pływania na gumowych łodziach motorowych, podstawy nurkowania, podstawy i techniki wspinaczki na ściance wspinaczkowej, podstawy i techniki pokonywania przeszkód toru linowego, itp.)

 Zapytanie ofertowe

Powrót na Oferty Imprez integracyjnych (Teambuilding)

 

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *