Adventure Military Teambuilding

Atrakcyjny outdoor teambuilding oparty na wypełnianiu misji z wykorzystaniem pirotechniki, kulis, komparsu, kaskaderów, pojazdów terenowych, techniki wojskowej, śmigłowców, łodzi motorowych.

Czas trwania: 1 do 5 dni

Zapytanie ofertowe

Istota teambuildingu

Podstawowa część outdoor adventure military teambuildingu mieści się w programie, który trwa od 1 – 5 dni. Dotyczy gry – misji, która odbywa się według fikcyjnego scenariusza opierającego się w większości przypadków na realnej podstawie. Podczas gry są realizowane wcześniej ustalone zadania i zasady . Całą grę poprzedza trening oraz briefing, na którym to uczestnicy misji nauczą się wszystkiego, co niezbędne do pomyślnego ukończenia misji.

Celem misji jest spełnienie zadania z domieszką akcji militarmych. Wykorzystując wszystkie środki techniczne grupy PANTERS: pirotechnika, kulisy, statyści, kaskaderzy, pojazdy terenowe, technika wojskowa, śmigłowce, łodzie motorowe. Pełnienie misji pokojowo stwarza sytuację spójności zespołu, ew. jednostki. Uczestnicy teambuildingu mogą odreagować codzienne stresy i zmartwienia, a zarazem sprawdzić się w sytuacjach wymagających odpowiedniej dawki odwagi, umiejętności dobrej komunikacji z zespołem, ponieważ podczas realizacji misji znajdować się będą w sytuacjach, które znacznie podniosą poziom adrenaliny. Wówczas na światło dzienne wychodzą prawdziwe cechy człowieka. Celem outdoor adventure military teambuildingu jest pozostawienie w uczestnikach wielu nowych wrażeń i doświadczeń, które mogą przenieść do codziennego życia.

Misja Broken Arrow

Mowa jest o taktyczno – bojowej grze, której akcja odgrywa się w środowisku Ameryki Środkowej, gdzie podczas tajnego ćwiczenia samolotu Stealth doszło do sabotażu jednego z pilotów. Ten się zdecyduje, że przy przelocie nad pustynią uwolni dwie głowice jądrowe, co mu się wkońcu udało. Przy zetknięciu z ziemią głowice jednak nie wybuchną, ponieważ mają bezpieczniki. Pentagon wyśle na miejsce rozbitego samolotu zespół specjalistów ( DHL ). Odkryją oni, że w gruzach nie ma zarówno pilotów, jak również brakuje głowic jądrowych . Ich zadaniem jest ponowne ozdyskanie głowic jądrowych.

Rozpoczyna się operacja o kryptonimie Złamana strzała (Broken Arrow – oznaczenie utraty bomby jądrowej)

Podstawy potrzebne do misji Broken Arrow - podstawy kamuflażu, wykorzystanie naturalnych materiałów by kolorem zlewać się z otoczeniem, ruch taktyczny i zwalczanie małych jednostek i jednostki w misji, przemieszczenie i taktyka (werbalna i niewerbalna komunikacja jednostki), typy formacji, podstawy oraz taktyka strzelania z małej broni ręcznej, podstawy oraz taktyka strzelania z broni ręcznej długiej, strzelanie instynktowne 

Korzyści teambuildingu

  • eliminacja barier,
  • poznanie się nawzajem,
  • fizyczne i psychiczne „zagrzanie“ zespołów na „maksymalną“ wydajność zespołu,
  • weryfikacja umiejętności komunikowania (werbalnie, niewerbalnie)
  • rozwijanie twórczego myślenia i koordynacji,
  • przezwyciężenie ograniczeń (przezwyciężenie strachu przed nieznanym, itp.).

Podstawy wykorzystywania środków technicznych – w ramach programu głównego (w zależności od produktu i tematu programu) uczestnicy teambuildingu mogą w pełnieniu misji wykorzystywać różne środki techniczne. Dotyczy to pojazdów terenowych, quadów, małych gumowych łodzi motorowych, podstawowego sprzętu nurkowego i sprzętu wspinaczkowego. Zgodnie z wybranym produktem prowadzony jest instruktaż zorientowany na bezpieczne opanowanie środków technicznych i sprzętu. (samowyciąganie pojazdu terenowego albo quadu, jazda pojazdem terenowym albo quadem w rozmaitym terenie, obsługa i technika pływania na gumowych łodziach motorowych, podstawy nurkowania, podstawy i techniki wspinaczki na ściance wspinaczkowej, podstawy i techniki pokonywania przeszkód toru linowego, itp.)

 Zapytanie ofertowe

Powrót na Oferty Imprez integracyjnych (Teambuilding)

 

 © 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *