Ośrodki narciarskie na Słowacji w okolicach Terchovej

Polecamy Państwu noclegi w drewnianych domkach całorocznych na Słowacji w Terchowej . W naszej okolicy znajduje się kilka ośrodków narciarskich. Najbliższe z nich to ośrodek Vrátna, jeśli jednak wolicie Państwo poznać również inne ośrodki narciarskie, większość z nich oddalonych jest od domków około godziny drogi samochodem.

Vrátna Free Time Zone
SKI Centrum Gavurky
SKI PARK Kubínska hoľa
Snow Park Wielka Racza
Martinske hole
Sportcentrum Malá Lučivná

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Vrátna Free Time Zone 

Ulubiony ośrodek narciarski, jest jednym z najlepszych ośrodków narciarskich na Słowacji. Do dyspozycji narciarzy są 2 kolejki linowe i 13 wyciągów, stoki narciarskie o łącznej długości 18 km. Ośrodek ma odpowiednie warunki do uprawiania jazdy freeride i freestyle, jego częścią jest snowboard park. Codziennie organizowana jest w ośrodku jazda wieczorna. Dla dzieci przygotowany jest Kids Park. Ośrodek poleca także trasy biegowe oraz trasy wyznaczone dla skialpinistów. Co roku w ośrodku odbywają się zawody.

Odległość: 5 km. Web: www.vratna.sk

SKI Centrum Gavurky

SKI Gavurky to ośrodek narciarski położony w miejscowości Terchova, w części Biely Potok. Ośrodek jest odpowiedni szczególnie dla początkujących narciarzy. Do dyspozycji są dwa wyciągi orczykowe o długości 350 m POMA i jeden wyciąg dziecięcy o długości 100 m. Stoki są sztucznie zaśnieżane, pod stokiem jest wypożyczalnia nart. Dla najmłodszych czeka szkółka narciarska.

Odległość: 5 km. Web: http://www.damit.sk/?q=sk/node/35

SKI PARK Kubínska hoľa

Ośrodek narciarski znajduje się niedaleko miasta Dolný Kubín. Wspaniałe widoki ze stoku na Niskie i Zachodnie Tatry, Małą Fatrę oraz Choczskie wierchy dodaje uroku podczas jazdy na nartach. Narciarze mają do dyspozycji 4-osobową kolejkę linową i 8 wyciągów narciarskich. Stoki narciarskie w ośrodku są o łącznej długości 13 km. Ośrodek oferuje także 10 km utrzymywanych tras biegowych. Pozostałe usługi ośrodka: dziecięcy KIDS PARK z animatorami, snowboard park z wyciągiem, trasa do jazdy free-ride, trasa slalomu z pomiarem czasu.

Odległość: 40 km. Web: http://www.kubinska.sk/

Snow Park Veľká Rača (Wielka Racza) 

Jedno z najlepszych ośrodków narciarskich na Słowacji z dwiema 4-osobowymi i jedną 6-osobową kolejką linową w kombinacji z 8-osobową. Ośrodek oferuje narciarskie trasy zjazdowe o łącznej długości 14 km i trasy narciarstwa biegowego. Dostępne są trzy trasy narciarskie w ośrodku - Dedovka, Marguška i Laliky. Do dyspozycji narciarzy jest serwis narciarski i wypożyczalnia, szkółka narciarska. Organizowane są także jazdy wieczorne, tor bobslejowy czynny przez cały rok.

Odległość: 40 km. Web: http://www.velkaraca.sk/

Winter Park Martinky

Lyžiarske stredisko Martinské hole sa nachádza na vrcholkoch južnej Malej Fatry, priamo nad mestom Martin. Stredisko ponúka celkovo 12 km zjazdoviek, z toho 9 km ľahkých a 3 km stredne ťažkých. Okrem sedačkovej lanovky sa v stredisku nachádza ďalších 6 vlekov. V stredisku funguje lyžiarska škôlka. Pre snowboardistov je v stredisku Funpark a pre feeridistov freeride zjazdovky.

Vzdialenosť: 1 hod. autom. Web: http://www.martinky.com/

Sportcentrum Malá Lučivná

Ośrodek narciarski położony jest w dolinie Zázrivá, pomiędzy miejscowościami Zázrivá i Párnica. Z Tercjowej należy jechać w kierunku na miejscowość Zázrivá, potem w kierunku Párnica. Ośrodek zauważycie po prawej stronie około 3 km przed Párnicą. Ośrodek narciarski znajduje się na wysokości 502 m n.p.m. Do dyspozycji narciarzy jest kolejka linowa o długości 1375 m oraz kolejnych 5 wyciągów. W okolicy jest możliwość uprawiania biegów narciarskich. Ośrodek narciarski poleca również: trasę skicross, snowtubing, wyciąg narciarski dla dzieci baby lift, szkółka dla dzieci.

Odległość: 20 km. Web: www.snowpark.sk

 

  Cennik       Rezerwacja

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *