Teambuilding w domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha ***

Zorganizuj teambuilding lub imprezę firmową w domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Terchowej.

Przygotujemy dla Was program teambuildingowy według waszych kryteriów, który będzie dla każdego świetnym doświadczeniem. Organizujemy małe firmowe spotkania, jak również większe imprezy firmowe z zajęciami na świeżym powietrzu, nasze zaplecze oraz usługi są do dospozycji, w celu zapewnienia skutecznej realizacji według wymagań.
Teambuilding można zorganizować również w języku angielskim.

Zaplecze dla imprezy firmowej

Do dyspozycji jest zakwaterowanie w komfortowych 3*** drewnianych domkach z usługami hotelowymi, prywatne wellness centrum, zadaszone szałasy z kominkiem do grillowania oraz gotowania gulaszu, świetlicę ze sprzętem audio-wizualnym, teren rekreacyjny odpowiedni do zajęć sportowych i teambuildingowych oraz wiele możliwości poszerzenia programu w zależności od wymagań.

Wellness centrum
Teren rekreacyjny

Program według życzeń

Chętnie pomożemy z przygotowaniem programu dla Waszej imprezy firmowej lub spotkania. Bardzo popularne jest Średniowieczne popołudnie, gdzie dynamiczne pokazy przeniosą was do życia w średniowieczu, a co więcej, sami możecie spróbować, jak się dawniej posługiwało średniowieczną bronią. W ramach imprezy można zorganizować również turnieje firmowe. Kolejnym pomysłem na imprezę to Szukanie skarbu zbójnika Janosika, gdzie przeżyjecie przygodę, poprawicie współpracę w zespole i poszerzycie swoją wiedzę w zakresie topografii. Wieczór towarzyski z grillowaniem i dobrą muzyką jest idealnym zakończeniem aktywnie spędzonego dnia. Obejrzyjcie całą ofertę imprez teambuildingowych..

 

Referencje

Będzie nam bardzo miło powitać Państwa w naszych domkach. Niezależnie od tego, czy jesteście firmą, czy grupą przyjaciół, będziecie się Państwo czuli u nas równie przyjemnie, jak wszyscy nasi poprzedni goście

Opinie o nas

Szanowny Pan Chrapčiak,
na samym początku chciałabym jeszcze raz podziękować za pomyślne zorganizowanie całej naszej imprezy . Wasz obiekt jest piękny, funkcjonalny i w pełni wyposażony na imprezy firmowe na taką skalę, jak sobie życzyliśmy. Wasze chęci oraz jakość oferowanych usług są nadstandardowe, a wyżywienie również fantastyczne. Reakcje moich kolegów na temat imprezy były tylko w samych superlatywach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, chętnie do Was wrócimy.

Silvia B., referent sklepu, WALMARK, spol. s r.o.

Dzień dobry Pan Chrapčiak,
W imieniu wszystkich dziękuję za wspaniały weekend.
Mogę przekazać wyłącznie zadowolenie wszystkich, na pewno się jeszcze nie raz zobaczymy:-)
Pozdrawiam

Ing. Mária B., dyrektor regionalny, Slovenská sporiteľňa a.s. (Słowacki bank oszczędnościowy)

To my chcielibyśmy Wam podziękować za wspaniały czas, piękne zakwaterowanie oraz za wzorową opiekę. Począwszy od rezerwacji, poprzez wyżywienie i dodatkowe usługi wszystko szło jak w zegarku. Teren wokół domku nadaje się do uprawiania turystyki, jak również sportów zimowych. Albo człowiek może tak po prostu leżeć w trawie i cieszyć się piękną przyrodą i ciszą. Szkoda jedynie, że nie mieliśmy więcej czasu na nasz teambuilding. Po prostu, czuliśmy się jak w domu i gorąco polecam Wasze usługi kolejnym zainteresowanym. W przyszłości życzymy wielu sukcesów i wielu zadowolonych wczasowiczów.

Jiří V., Strategic Risk Management, Slovenská sporiteľňa, a. s.

Koledzy z pracy byli bardzo zadowoleni. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję.

Maria H., Event Manager EMEA, ESET, spol. s r.o.

Chciałbym podziękować za przyjemne zakwaterowanie i świetne wyżywienie. Podobnie, jak w ubiegłym roku, równiez teraz byliśmy bardzo zadowoleni :-). Domek jest nadal bardzo ładny i emanuje z niego spokój. Co się tyczy posiłków, myślę, że wszyscy byli niezwykle zadowoleni i nafaszerowali żołądki tak, że nie mieli sił do resuscytacji:-). Wierzę, że współpraca jest wzajemnie korzystna, i że będziemy mogli dalej ją kontynuować przez następnych kilka lat.

Michal B., hiking.sk

...dziękuję, było u Was bardzo przyjemnie i pięknie.

Miloš D., Dyrektor handlowy sieci Home Credit Slovakia, a.s.

Przesyłam wielką pochwałę z Fira. Bardzo nam się u Was podobało, wszystko było świetne ... Jeszcze raz dziękuję za wspaniały weekend.

Ing. Eva Z., FIRO-tour s.r.o.

Dzień dobry pani Chrapčiaková, dziękuję za przepisy, przesłałam je uczestnikom „wyjazdu“ ponieważ bardzo im smakowało. Ciekawa jestem czy i mnie uda się je tak znakomicie przygotować jak pani. Dziękujemy pani za opiekę nad nami i przyjemną atmosferę, już teraz cieszymy się na następny wyjazd.

Miroslava Ž., dyrektor generalny, Ogólny Zakład Ubezpieczeń Zdrowotnych, s.a.

Dzień dobry panie Chrapciak, jeszcze raz chcę panu podziękować za teambuilding, dla wszystkich to było wspaniałe przeżycie pełne pozytywnych wrażeń. Proszę o przekazanie moich podziękowań dalej. Mam nadzieję, że domek pozostawiliśmy w porządku.

Stanislava M., Groupage manager, GEFCO SLOVAKIA

Przesyłamy podziękowania nie tylko ze Słowacji, ale również z Czech, Węgier i Litwy. Znakomite zakwaterowanie, piękne domki, smaczne oryginalne słowackie posiłki, wszędzie elementy słowackiej tradycji i ludowej twórczości, począwszy od nazw domków :) Nie mogliśmy znaleźć lepszego miejsca do reprezentacji Słowacji w naszej międzynarodowej firmie. Do tego jeszcze dobrze doprawione gotowanie tradycyjnego gulaszu z pełną obsługą i doskonałym team buildingiem w okolicznych wioskach. Pogoda nam niezbyt sprzyjała, ale sprzyjała nam niepowtarzalna atmosfera wśród Terchowskiej muzyki! Dziękujemy!

Mgr. Perla G., General Manager, DINERAS SLOVAKIA, s.r.o.

Widea z naszych imprez

Napisz do nas

Planujesz zorganizować imprezę firmową, przyjęcie, teambuilding? Daj znać, chętnie przygotujemy ofertę.

Tel.: +421 905 462 076
 

Oferta dla firm - szkolenia, imprezy integracyjne, akcje

U nas, w drewnianych domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha, znajdą Państwo świetne warunki do organizowania imprez firmowych.

Na szkolenia jest do Państwa dyspozycji przytulna i stylowa świetlica z całym niezbędnym sprzętem audio - wizualnym. Okolice naszych domków można wykorzystać do zajęć integracyjnych. To wszystko jest uzupełnione świetnej jakości zakwaterowaniem oraz wyżywieniem. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt!

Imprezy integracyjne (teambuilding) - oferta 2023/2024

Dla wszystkich, którzy często i z chęcią aktywnie spędzają czas w przyrodzie i zawsze chcą poznać i trafić do swojego celu. Specjalnie również dla ekip ratowniczych.
Obowiązuje: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Kurs, który nauczy was, jak zachować spokój nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, rozwiązywać sytuacje kryzysowe i zawsze odnaleźć drogę ratunku.
Platnosť: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Grillowanie, prosię pieczone, program społeczny, słowacka muzyka ludowa.
Platnosť: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Strzelanie na statycznej strzelnicy z różnych broni, strzelanie z kuszy, łuku, strzelnica airsoft.
Obowiązuje: tylko dla grup


Więcej informacji
 
W ramach kursu nauczymy was jak udzielić pierwszej pomocy w różnych sytuacjach i w różnych okolicznościach.
Obowiązuje: tylko dla grup


Więcej informacji
 


Dla grup zabezpieczymy również transport autokarem albo minibusem.

  

Co to jest teambuilding?

W uproszczeniu można powiedzieć, że Teambuilding to budowanie zespołu, którego członkowie efektywnie współpracują, by osiągnąć wspólne cele. W dzisiejszych czasach teambuilding znajduje zastosowanie szczególnie w zespołach korporacyjnych, ale również w różnego rodzaju instytucjach. Słovo Teambuilding powstało połączeniem dwóch angielskich słów, a mianowicie “Team”, co oznacza “zespół” i “Building”, co oznacza “budowanie”, łącznie więc oznacza to “budowanie zespołu”. W języku polskim ten angielski termin jest powszechnie znany i zazwyczaj go nie tłumaczymy.

Jakie znaczenie ma teambuilding?

Teambuilding tworzą zajęcia, które skupiają się szczególnie na budowaniu relacji międzyludzkich w celu osiągnięcia wspólnych celów. Teambuilding skupia się przede wszystkim na umiejętności miękkie, tzw “soft skills” w postaci pełnienia z góry określonych zadań  w ramach poszczególnych zajęć.

Zajęcia z Teambuildingu są doskonałym sposobem, jak poprawić umiejętności budowania zespołu podczas dobrej zabawy. Ten emocjonalny wymiar teambuildingu jest bardzo ważną częścią doświadczania zajęć poszczególnymi uczestnikami. Umożliwi im lepiej podchwycić nabyte umiejętności i zbudować pewniejsze relacje.

Zajęcia zaplanowane są tak, by uczestnicy mogli przećwiczyć sobie poszczególne role w zespole. Jednocześnie się nauczą, że osiągnięcie wspólnego celu zależy od współpracy zespołu jako całości. W tym celu tworzone są grupy, w których zmieniają się role zespołowe pomiędzy poszczególnymi uczestnikami. Obowiązkiem każdego uczestnika jest zrozumienie swojej roli oraz jej wkład do osiągnięcia celów zespołu.

Budowanie zespołu to proces łączenia ludzi w celu poprawić ich zespołową wydajność. Można to osiągnąć poprzez zwiększenie zaufania, poprawą komunikacji i współpracy oraz poprawę indywidualnych  umiejętności. Budowanie zespołu jest ważnym elementem kultury każdej firmy, ponieważ zapewnia wiele korzyści, takich jak etyka pracy, większa kreatywność oraz lepszy poziom utrzymania pracowników.

Kiedy warto zrealizować teambuilding?

Oprócz tego, że teambuilding jest zabawą, która ożywi funkcjonowanie zespołu, teambuilding warto zorganizować szczególnie w tych przypadkach:

  • pogarszające się morale zespołu, niechęć do pracy, wydłużanie terminów realizacji zadań
  • konflikty w miejscu pracy, nierozwiązane konflikty, słaba komunikacja
  • stereotyp i znudzenie, brak energii i zaciekłości zespołu
  • niedostatecznie stymulujące środowisko fizyczne
  • pogarszające się morale zespołu, niechęć do pracy, wydłużanie terminów realizacji zadań
  • politykierstwo, brak umiejętności ciągnąć za jeden koniec, skupienia się na wspólny cel

Zmiana otoczenia pomoże w rozwiązywaniu problemów i kreatywności

Zmiana środowiska pracy oczyści umysł i zespół może przyjść na inne myśli. Niektóre z nich pozwolą spojrzeć na problemy z innego punktu widzenia. Zespół zdobędzie wgląd we wcześniej “nierozwiązywalne” sytuacje i będzie w stanie przyjść z nowymi pomysłami. Przerwanie rutyny ma pozytywny wpływ na rozwiązywanie zadań. Jeszcze bardziej pomogą w tym nowo nabyte umiejętności.

Teambuilding pod klucz uwolni od zmartwień

Wymyślić odpowiedni program na teambuilding to nie lada zadanie także dla działu kadr. Teambuilding musi spełnić dwa podstawowe zadania: musi zapewnić możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych dla zespołu, jak również zainteresować uczestników swoją ofertą. Najlepszy teambuilding to taki, w którym pracownicy chcą uczestniczyć.

U nas znajdą Państwo kompletną ofertę teambuildingu łącznie z programem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, programem wieczornym lub wellness. Wszystko to w jednym pakiecie, co odciąży firmę od wielu załatwiań. Nasi profesjonalni instruktorzy zadbają o to, by teambuilding był dla waszego zespołu korzystny. Ważnym czynnikiem, na który od dawna kładziemy nacisk to atrakcyjność teambuildingu. Państwa zespół może się cieszyć na pełne przygód Poszukiwanie skarbu Janosika, przenieść się myślą na inny poziom w Kursie przetrwania, praca nad emocjami w teambuildingu Rozwiązywania sytuacji kryzysowych, lub doładować swoją energię w Zbójnickich grach sportowych.

 

 


© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *