Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Twój e-mail: *

Twoje pytanie: *

 

Teambuilding w domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha ***

Zorganizuj teambuilding lub imprezę firmową w domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Terchowej.

Przygotujemy dla Was program teambuildingowy według waszych kryteriów, który będzie dla każdego świetnym doświadczeniem. Organizujemy małe firmowe spotkania, jak również większe imprezy firmowe z zajęciami na świeżym powietrzu, nasze zaplecze oraz usługi są do dospozycji, w celu zapewnienia skutecznej realizacji według wymagań.
Teambuilding można zorganizować również w języku angielskim.

Zaplecze dla imprezy firmowej

Do dyspozycji jest zakwaterowanie w komfortowych 3*** drewnianych domkach z usługami hotelowymi, prywatne wellness centrum, zadaszone szałasy z kominkiem do grillowania oraz gotowania gulaszu, świetlicę ze sprzętem audio-wizualnym, teren rekreacyjny odpowiedni do zajęć sportowych i teambuildingowych oraz wiele możliwości poszerzenia programu w zależności od wymagań.

Wellness centrum
Teren rekreacyjny

Program według życzeń

Chętnie pomożemy z przygotowaniem programu dla Waszej imprezy firmowej lub spotkania. Bardzo popularne jest Średniowieczne popołudnie, gdzie dynamiczne pokazy przeniosą was do życia w średniowieczu, a co więcej, sami możecie spróbować, jak się dawniej posługiwało średniowieczną bronią. W ramach imprezy można zorganizować również turnieje firmowe. Kolejnym pomysłem na imprezę to Szukanie skarbu zbójnika Janosika, gdzie przeżyjecie przygodę, poprawicie współpracę w zespole i poszerzycie swoją wiedzę w zakresie topografii. Wieczór towarzyski z grillowaniem i dobrą muzyką jest idealnym zakończeniem aktywnie spędzonego dnia. Obejrzyjcie całą ofertę imprez teambuildingowych..

Referencje

Będzie nam bardzo miło powitać Państwa w naszych domkach. Niezależnie od tego, czy jesteście firmą, czy grupą przyjaciół, będziecie się Państwo czuli u nas równie przyjemnie, jak wszyscy nasi poprzedni goście

Opinie o nas

Szanowny Pan Chrapčiak,
na samym początku chciałabym jeszcze raz podziękować za pomyślne zorganizowanie całej naszej imprezy . Wasz obiekt jest piękny, funkcjonalny i w pełni wyposażony na imprezy firmowe na taką skalę, jak sobie życzyliśmy. Wasze chęci oraz jakość oferowanych usług są nadstandardowe, a wyżywienie również fantastyczne. Reakcje moich kolegów na temat imprezy były tylko w samych superlatywach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, chętnie do Was wrócimy.

Silvia B., referent sklepu, WALMARK, spol. s r.o.

Dzień dobry Pan Chrapčiak,
W imieniu wszystkich dziękuję za wspaniały weekend.
Mogę przekazać wyłącznie zadowolenie wszystkich, na pewno się jeszcze nie raz zobaczymy:-)
Pozdrawiam

Ing. Mária B., dyrektor regionalny, Slovenská sporiteľňa a.s. (Słowacki bank oszczędnościowy)

To my chcielibyśmy Wam podziękować za wspaniały czas, piękne zakwaterowanie oraz za wzorową opiekę. Począwszy od rezerwacji, poprzez wyżywienie i dodatkowe usługi wszystko szło jak w zegarku. Teren wokół domku nadaje się do uprawiania turystyki, jak również sportów zimowych. Albo człowiek może tak po prostu leżeć w trawie i cieszyć się piękną przyrodą i ciszą. Szkoda jedynie, że nie mieliśmy więcej czasu na nasz teambuilding. Po prostu, czuliśmy się jak w domu i gorąco polecam Wasze usługi kolejnym zainteresowanym. W przyszłości życzymy wielu sukcesów i wielu zadowolonych wczasowiczów.

Jiří V., Strategic Risk Management, Slovenská sporiteľňa, a. s.

Koledzy z pracy byli bardzo zadowoleni. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję.

Maria H., Event Manager EMEA, ESET, spol. s r.o.

Chciałbym podziękować za przyjemne zakwaterowanie i świetne wyżywienie. Podobnie, jak w ubiegłym roku, równiez teraz byliśmy bardzo zadowoleni :-). Domek jest nadal bardzo ładny i emanuje z niego spokój. Co się tyczy posiłków, myślę, że wszyscy byli niezwykle zadowoleni i nafaszerowali żołądki tak, że nie mieli sił do resuscytacji:-). Wierzę, że współpraca jest wzajemnie korzystna, i że będziemy mogli dalej ją kontynuować przez następnych kilka lat.

Michal B., hiking.sk

...dziękuję, było u Was bardzo przyjemnie i pięknie.

Miloš D., Dyrektor handlowy sieci Home Credit Slovakia, a.s.

Przesyłam wielką pochwałę z Fira. Bardzo nam się u Was podobało, wszystko było świetne ... Jeszcze raz dziękuję za wspaniały weekend.

Ing. Eva Z., FIRO-tour s.r.o.

Dzień dobry pani Chrapčiaková, dziękuję za przepisy, przesłałam je uczestnikom „wyjazdu“ ponieważ bardzo im smakowało. Ciekawa jestem czy i mnie uda się je tak znakomicie przygotować jak pani. Dziękujemy pani za opiekę nad nami i przyjemną atmosferę, już teraz cieszymy się na następny wyjazd.

Miroslava Ž., dyrektor generalny, Ogólny Zakład Ubezpieczeń Zdrowotnych, s.a.

Dzień dobry panie Chrapciak, jeszcze raz chcę panu podziękować za teambuilding, dla wszystkich to było wspaniałe przeżycie pełne pozytywnych wrażeń. Proszę o przekazanie moich podziękowań dalej. Mam nadzieję, że domek pozostawiliśmy w porządku.

Stanislava M., Groupage manager, GEFCO SLOVAKIA

Przesyłamy podziękowania nie tylko ze Słowacji, ale również z Czech, Węgier i Litwy. Znakomite zakwaterowanie, piękne domki, smaczne oryginalne słowackie posiłki, wszędzie elementy słowackiej tradycji i ludowej twórczości, począwszy od nazw domków :) Nie mogliśmy znaleźć lepszego miejsca do reprezentacji Słowacji w naszej międzynarodowej firmie. Do tego jeszcze dobrze doprawione gotowanie tradycyjnego gulaszu z pełną obsługą i doskonałym team buildingiem w okolicznych wioskach. Pogoda nam niezbyt sprzyjała, ale sprzyjała nam niepowtarzalna atmosfera wśród Terchowskiej muzyki! Dziękujemy!

Mgr. Perla G., General Manager, DINERAS SLOVAKIA, s.r.o.

Widea z naszych imprez

Napisz do nas

Planujesz zorganizować imprezę firmową, przyjęcie, teambuilding? Daj znać, chętnie przygotujemy ofertę.

Tel.: +421 905 462 076
 

Oferta dla firm - szkolenia, imprezy integracyjne, akcje

U nas, w drewnianych domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha, znajdą Państwo świetne warunki do organizowania imprez firmowych.

Na szkolenia jest do Państwa dyspozycji przytulna i stylowa świetlica z całym niezbędnym sprzętem audio - wizualnym. Okolice naszych domków można wykorzystać do zajęć integracyjnych. To wszystko jest uzupełnione świetnej jakości zakwaterowaniem oraz wyżywieniem. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt!

Imprezy integracyjne (teambuilding) - oferta 2021/2022

Dla wszystkich, którzy często i z chęcią aktywnie spędzają czas w przyrodzie i zawsze chcą poznać i trafić do swojego celu. Specjalnie również dla ekip ratowniczych.
Obowiązuje: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Ten atrakcyjny program teambuildingowy zapozna was z życiem średniowiecznych wojowników, ich zwyczajami, komunikacją i determinacją do walki.
Platnosť: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Kurs, który nauczy was, jak zachować spokój nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, rozwiązywać sytuacje kryzysowe i zawsze odnaleźć drogę ratunku.
Platnosť: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Grillowanie, prosię pieczone, program społeczny, słowacka muzyka ludowa.
Platnosť: tylko dla grup


Więcej informacji
 
Strzelanie na statycznej strzelnicy z różnych broni, strzelanie z kuszy, łuku, strzelnica airsoft.
Obowiązuje: tylko dla grup


Więcej informacji
 
W ramach kursu nauczymy was jak udzielić pierwszej pomocy w różnych sytuacjach i w różnych okolicznościach.
Obowiązuje: tylko dla grup


Więcej informacji
 


Dla grup zabezpieczymy również transport autokarem albo minibusem.

  

 © 2021 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic