Referencje

Referencje

Klienci korporacyjni
Opinie o nas
Z naszej kroniki
Imprezy firmowe

Klienci korporacyjni

Opinie o nas

Witam,
Chciałabym Wam podziękować za wspaniale spędzony weekend w Waszym domku „Uhorčík“. Czuliśmy się doskonale, zakwaterowanie jest piękne, cały domek jest ładnie urządzony, czysty, w środku jest przyjemnie ciepło a pieczone prosię, które nam przygotowaliście było fantastyczne, dojadamy go jescze teraz w domu. Będę Was polecać i z pewnością do Was wrócimy również w letnich, wiosennych lub jesiennych miesiącach. Pozdrawiam,
Iveta I.

Dzień dobry Pan Chrapčiak,
W imieniu wszystkich dziękuję za wspaniały weekend.
Mogę przekazać wyłącznie zadowolenie wszystkich, na pewno się jeszcze nie raz zobaczymy:-)
Pozdrawiam
Ing. Mária B., dyrektor regionalny, Slovenská sporiteľňa a.s. (Słowacki bank oszczędnościowy)

Szanowny Pan Chrapčiak,
na samym początku chciałabym jeszcze raz podziękować za pomyślne zorganizowanie całej naszej imprezy . Wasz obiekt jest piękny, funkcjonalny i w pełni wyposażony na imprezy firmowe na taką skalę, jak sobie życzyliśmy. Wasze chęci oraz jakość oferowanych usług są nadstandardowe, a wyżywienie również fantastyczne. Reakcje moich kolegów na temat imprezy były tylko w samych superlatywach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, chętnie do Was wrócimy.
Silvia B., referent sklepu, WALMARK, spol. s r.o.

To my chcielibyśmy Wam podziękować za wspaniały czas, piękne zakwaterowanie oraz za wzorową opiekę. Począwszy od rezerwacji, poprzez wyżywienie i dodatkowe usługi wszystko szło jak w zegarku. Teren wokół domku nadaje się do uprawiania turystyki, jak również sportów zimowych. Albo człowiek może tak po prostu leżeć w trawie i cieszyć się piękną przyrodą i ciszą. Szkoda jedynie, że nie mieliśmy więcej czasu na nasz teambuilding. Po prostu, czuliśmy się jak w domu i gorąco polecam Wasze usługi kolejnym zainteresowanym. W przyszłości życzymy wielu sukcesów i wielu zadowolonych wczasowiczów.
Jiří V., Strategic Risk Management, Slovenská sporiteľňa, a. s.

Koledzy z pracy byli bardzo zadowoleni. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję.
Maria H., Event Manager EMEA, ESET, spol. s r.o.

Chciałbym podziękować za przyjemne zakwaterowanie i świetne wyżywienie. Podobnie, jak w ubiegłym roku, równiez teraz byliśmy bardzo zadowoleni :-). Domek jest nadal bardzo ładny i emanuje z niego spokój. Co się tyczy posiłków, myślę, że wszyscy byli niezwykle zadowoleni i nafaszerowali żołądki tak, że nie mieli sił do resuscytacji:-). Wierzę, że współpraca jest wzajemnie korzystna, i że będziemy mogli dalej ją kontynuować przez następnych kilka lat.
Michal B., hiking.sk

...dziękuję, było u Was bardzo przyjemnie i pięknie.
Miloš D., Dyrektor handlowy sieci Home Credit Slovakia, a.s.

Przesyłam wielką pochwałę z Fira. Bardzo nam się u Was podobało, wszystko było świetne ... Jeszcze raz dziękuję za wspaniały weekend.
Ing. Eva Z., FIRO-tour s.r.o.

W tym roku złamaliśmy tradycję zmiany miejsca kursu i powróciliśmy na miejsce zeszłorocznej imprezy – do domku Rajnoha należącego do grupki malowniczych domków Domku Uhorčík. Powrót na stare znane miejsce by ł dobrym posunięciem, okolica, zakwaterowanie i wyżywienie w domku były fantastyczne, mogliśmy się skupić na oddychaniu, zakładaniu opatrunków, gaszeniu i spontaniczne wybuchy śmiechu na zabawne uwagi.
hiking.sk, http://hiking.sk/hk/ar/2078/kurz_prvej_pomoci2011.html

Szanowne Państwo Chrapčiak,
dziękujemy za przyjemny weekend, który spędziliśmy z dziećmi w Waszym przepięknym domku, który jest doskonale urządzony i wyposażony we wszystko, czego potrzebowaliśmy.
Dzięki wysokiej jakości i przejrzystości strony internetowej wcześniej zaplanowaliśmy program wakacji dla dzieci, wraz z którymi codziennie po obfitych śniadaniach ruszaliśmy na wycieczki do cudownej okolicy, która oferuje piękną przyrodę i wiele atrakcji. Po ciężkim dniu zawsze cieszyliśmy się na powrót do przytulnego domku, gdzie na nas czekał miły i uśmiechnięty personel ze smaczną kolacją. Zawsze mieliśmy jeszcze wystarczająco dużo siły do sportu i zabawy wokół domku i na boisku przy domku. Po aktywnie spędzonym dniu doskonałe było również wellness. Dzieci miło wspominają wieczorne spacery z pieskami, które bardzo polubiły.
Miłą niespodzianką było dla nas zorganizowanie popołudniowego przyjęcia dla naszych dzieci, które wraz z animatorami bawiły się na ciekawych zawodach, po których cieszyły się z otrzymanych nagród.
Byliśmy miło zaskoczeni Waszym gościnnym i przyjaznym podejściem, dlatego będziemy chcieli do Was z pewnością wrócić.
Życzymy wielu sukcesów w Waszej pracy,
Pozdrawiam
Beata M. wraz z dziećmi i koleżankami z Domu dziecka Harmónia

Z naszej kroniki

20.1.2012
Bawili sie wspaniale, ale koniec szalenstwo olzis do szkoly isc czasi zegnamy Wes !
Natalka z Polskiz warszawy

20.1.2012
Fajnie bylo w chacie Uhorcik. Mam 9 lat.
Z Polski

25.04.2011
Dziękujemy za przyjemne otoczenie i świetne zakwaterowanie, spędziliśmy tu już trzecie święta wielkanocne. Pogoda nam dopisała i na pewno wrócimy tu również za rok!!! Dziękujemy zespół

27.03.2011

Ten weekend wybrałam sobie na moje urodziny i wcale nie żałuję, ponieważ było wspaniale, przepięknie i nie ma takiego słowa, którym bym to potrafiła opisać, zakwaterowanie świetne, właściciele pzryjacielscy, okolica przepiękna. Teraz już wiem na pewno, że chcę tam wrócić ponownie, na dłużej i to wraz z naszymi dziećmi. Wielkie dziękujemy. Katka i Iggy !

12.02.2011

Wspaniałe wakacje, dziękujemy za możliwość tak świetnego i wyposażonego zakwaterowania, w którym to większość naszej ekipy spędziła większą część pobytu. Domku „Uhorčík“ musieliśmy zmienić nazwę na lazaret, a czerwony krzyż na drzwiach mylił nawet przechodniów. Dzięki Bogu, chociaż pieski pozostały zdrowe! Lisy przychodziły życzyć nam dobrej nocy, tylko niedźwiedź się tu nie pojawił, co było dla nas jedynym rozczarowaniem tego tygodnia. Mocny korzeń rodziny nawet w gorączkach nie odłożył swoje narciarskie wyposażenie i z całą energią codziennie wjeżdżał na niebezpieczne zbocza i ryzykował swoje życie, na którym był z powodu przywozu świeżych rogalików uzależniony cały lazaret.
Ciocia Lenka, bliźniaki, ja, Jana, Dziadek, Hanka, Bíba, Riči ....


23.1.2012

Bardzo mi sie tu podobalo, napewno jeszce tu wroce.
Kasio z Mikolajek
Wsoanialy pobyt w Terchvoej!

Dziekujemy za mile towarzystwi, piekne tutaj u Was! Na pewno wrocimy !!! Z pozdrowieniami
Kulia Z., Ewa, Zbyszek, Julia, Antoś .......

celá kronika >  

Imprezy firmowe

Teambuilding ESET

więcej zdjęć >

Teambuilding Poisťovňa Slovenskej sporiteľne

więcej zdjęć >

Teambuilding Zatopek Consulting

więcej zdjęć >

Do naszych zadowolonych klientów należą firmy:

ESET
DELL
IBM
Slovenská sporiteľňa
Poisťovňa Slovenskej sporiteľne
Zatopek Consulting
SOMI Systems a.s.
Coop Jednota
ELIT
ALLIANZ
UNICREDIT
ZOZNAM.sk
Johnson Controls
HUDY
KRAFT CS
LIMAGRAIN CENTRAL EUROPE
ASIO
PSA Peugeot

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *