Park Linowy Terchova

Lanový Park Terchová 27Park linowy Terchova zbudowany został w centrum miasta w pobliżu stadionu i amfiteatru. Usytuowany jest w przyjemnym otoczeniu lasu sosnowego. Poleca średnio 40 minut świetnej zabawy i adrenaliny 3 - 7 metrów nad ziemią. Składa się z mnóstwa przeróżnych przeszkód linowych oraz z systemu kilku wyciągów. Park linowy jest jedynym w całym paśmie górskim Mała Fatra. Podczas zwiedzania Terchowej, Vratnej Doliny i Terchowskich Dier nie należy go pominąć. Przyjdżcie i bawcie się Państwo na całego, jesteśmy otwarci na wszystkich!

Stopień trudności
Park Linowy jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych z przeciętną kondycją ze względu na średni stopień trudności trasy.

Bezpieczeństwo
Przy obsłudze Parku Linowego obecni są instruktorzy dbający o bezpieczeństwo klientów na terenie parku. Przed wejściem do parku wszyscy klienci są dokładnie przeszkoleni przez instruktorów. W razie komplikacji instruktorzy gotowi są udzielić pomocy czy wsparcia. W trakcie przechodzenia całej trasy uczestnicy są zabezpieczeni sprzętem asekuracyjnym, co całkowicie eliminuje możliwość upadku.

Ograniczenia
Do Parku Linowego wstęp mają wyłącznie osoby o wzroście minimum 150 cm.

Więcej na http://www.ropecenter.sk/

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora: http://www.dinoadventure.sk/
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *