Park Linowy Terchova

Lanový Park Terchová 27Park linowy Terchova zbudowany został w centrum miasta w pobliżu stadionu i amfiteatru. Usytuowany jest w przyjemnym otoczeniu lasu sosnowego. Poleca średnio 40 minut świetnej zabawy i adrenaliny 3 - 7 metrów nad ziemią. Składa się z mnóstwa przeróżnych przeszkód linowych oraz z systemu kilku wyciągów. Park linowy jest jedynym w całym paśmie górskim Mała Fatra. Podczas zwiedzania Terchowej, Vratnej Doliny i Terchowskich Dier nie należy go pominąć. Przyjdżcie i bawcie się Państwo na całego, jesteśmy otwarci na wszystkich!

Stopień trudności
Park Linowy jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych z przeciętną kondycją ze względu na średni stopień trudności trasy.

Bezpieczeństwo
Przy obsłudze Parku Linowego obecni są instruktorzy dbający o bezpieczeństwo klientów na terenie parku. Przed wejściem do parku wszyscy klienci są dokładnie przeszkoleni przez instruktorów. W razie komplikacji instruktorzy gotowi są udzielić pomocy czy wsparcia. W trakcie przechodzenia całej trasy uczestnicy są zabezpieczeni sprzętem asekuracyjnym, co całkowicie eliminuje możliwość upadku.

Ograniczenia
Do Parku Linowego wstęp mają wyłącznie osoby o wzroście minimum 150 cm.

Godziny otwarcia
Czerwiec - Weekendy 10:00- 18:00
Lipiec / Sierpień - Codziennie 10:00-18:00
Wrzesień - Weekendy 10:00- 18:00
W innym terminie całorocznie na zamówienie

Więcej na http://www.ropecenter.sk/

 © 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *