Domek dla 20 osób

Jeśli szukacie Państwo domku dla 20 osób, to jeden z domków drewnianych Uhročík, Ilčík lub Rajnoha w Terchovej na pewno Wam się spodoba.
Domki znajdują się w środkowej Słowacji niespełna 30 km od Żyliny, w Parku Narodowym Mała Fatra.

Każdy z pokoi w domku ma własną łazienkę i wc. W domku znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia. Domki są nowe, komfortowo i stylowo urządzone, również z nowym wyposażeniem.

    

W jednym domku mieści się wraz z dostawkami 20 osób. Jest również możliwość wynajęcia kilku domków jednocześnie. Poszczególne domki posiadają następującą ilość miejsc noclegowych:

Domek Uhorčík: Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+5.
Domek Ilčík: Liczba pokoi 5, miejsc noclegowych 15+5.
Domek Rajnoha: Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+4.
Parter: duża świetlica dla ok. 34-48 osób.

Każdy z domków ma własny teren rekreacyjny, który przez cały czas wynajmu domku będzie wyłącznie do Państwa dyspozycji. Do domku należy również kryty szałas z kominkiem do grillowania lub gotowania gulaszu. Tutaj możecie spędzić przyjemne chwile przy ognisku, niezależnie od pogody. Dla grupy 20 osób idealne miejsce na przyjemny wieczór przy ognisku.

Jeśli planujecie Państwo imprezę firmową u nas, teren rekreacyjny przy domku mogą Państwo wykorzystać na zajęcia integracyjne. Proszę zwrócić uwagę również na naszą ofertę zajęć integracyjnych (teambuildingowych) i kursów. Napiszcie do nas, jak wyobrażacie sobie u nas swój pobyt albo imprezę, chętnie przygotujemy wszystko tak, by w pełni odpowiadało to Państwa wymaganiom.

     

Dla grup znajomych lub rodzin z dziećmi przy każdym domku jest plac zabaw dla dzieci z piaskownicą. Wówczas dzieci będą zajętę zabawą, a Państwo w tym czasie możecie zająć się swoimi rozrywkami. Wy sami lub ze starszymi dziećmi możecie pograć w piłkę nożną albo badminton na boisku.


Do domków jest zapewniony łatwy dostęp, pod każdym domkiem jest bezpłatny parking. Jeśli rozważacie Państwo wybór domku, obejrzyjcie, co o nas powiedzieli inni.

Rezerwacja pobytu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *