Domek dla 40, 50, 60 osób

Domki drewniane Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Terchovej gwarantują komfortowe zakwaterowanie dla dużych grup - zarówno firm, rodzin albo znajomych. Nasze domki dla 40, 50 albo 60 osób są komfortowo wyposażone, wszystkie pokoje mają własną łazienkę i wc, każdy z domków ma swoją kuchnię oraz świetlicę. W domkach jest darmowe bezprzewodowe łącze internetowe wifi.

     

Domek Uhorčík: Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+5.
Domek Ilčík: Liczba pokoi 5, miejsc noclegowych 15+5.
Domek Rajnoha: Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+4.
Parter: duża świetlica dla ok. 34-48 osób.

Domki położone są blisko siebie, co sprawia, iż są one odpowiednie dla dużych grup. W trzech domkach mieści się łącznie 40 do 60 osób. Każdy z domków ma własny teren rekreacyjny i boisko, więc cała grupa może podzielić się na kilka mniejszych grup i korzystać z tych terenów na różnego rodzaju zajęcia sportowe i rekreacyjne. Wyżywienie zapewnimy według Państwa życzeń, posiłki serwowane są w dużej świetlicy w domku Rajnoha. To pomieszczenie mogą Państwo wykorzystać również na prezentacje i szkolenia, do dyspozycji jest cały niezbędny sprzęt audiowizualny. W ten sposób domki są wręcz idealne na imprezy firmowe.

     

Oprócz noclegów mogą Państwo wybrać również z naszej bogatej oferty zajęć integracyjnych (teambuildingowych). Do Państwa programu z pewnością będzie pasować również turystyka, przecież będziecie w Małej Fatrze, która oferuje jedne z najpiękniejszych szlaków turystycznych, jak naprzykład Janosikove diery. Łatwa wycieczka z pięknymi widokami to jazda kolejką gondolową do Snilowskiej przełęczy. Z ciekawych atrakcji polecić możemy naprzykład nocne zwiedzanie zamku Strečno lub spływ Wagu na tratwach flisackich. Zadowoleni będą również miłośnicy sportów ekstremalnych.


Z naszych usług zadowolone były również firmy ESET, DELL, IBM, Slovenská sporiteľňa i wiele innych. Co o nas napisali, możecie Państwo przeczytać w sekcji Referencje. Będziemy zaszczyceni, jeżeli będziemy mogli przygotować imprezę firmową w naszych domkach również dla Państwa.

Rezerwacja pobytu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *