Domek dla 40, 50, 60 osób

Domki drewniane Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Terchovej gwarantują komfortowe zakwaterowanie dla dużych grup - zarówno firm, rodzin albo znajomych. Nasze domki dla 40, 50 albo 60 osób są komfortowo wyposażone, wszystkie pokoje mają własną łazienkę i wc, każdy z domków ma swoją kuchnię oraz świetlicę. W domkach jest darmowe bezprzewodowe łącze internetowe wifi.

     

Domek Uhorčík: Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+5.
Domek Ilčík: Liczba pokoi 5, miejsc noclegowych 15+5.
Domek Rajnoha: Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+4.
Parter: duża świetlica dla ok. 34-48 osób.

Domki położone są blisko siebie, co sprawia, iż są one odpowiednie dla dużych grup. W trzech domkach mieści się łącznie 40 do 60 osób. Każdy z domków ma własny teren rekreacyjny i boisko, więc cała grupa może podzielić się na kilka mniejszych grup i korzystać z tych terenów na różnego rodzaju zajęcia sportowe i rekreacyjne. Wyżywienie zapewnimy według Państwa życzeń, posiłki serwowane są w dużej świetlicy w domku Rajnoha. To pomieszczenie mogą Państwo wykorzystać również na prezentacje i szkolenia, do dyspozycji jest cały niezbędny sprzęt audiowizualny. W ten sposób domki są wręcz idealne na imprezy firmowe.

     

Oprócz noclegów mogą Państwo wybrać również z naszej bogatej oferty zajęć integracyjnych (teambuildingowych). Do Państwa programu z pewnością będzie pasować również turystyka, przecież będziecie w Małej Fatrze, która oferuje jedne z najpiękniejszych szlaków turystycznych, jak naprzykład Janosikove diery. Łatwa wycieczka z pięknymi widokami to jazda kolejką gondolową do Snilowskiej przełęczy. Z ciekawych atrakcji polecić możemy naprzykład nocne zwiedzanie zamku Strečno lub spływ Wagu na tratwach flisackich. Zadowoleni będą również miłośnicy sportów ekstremalnych.


Z naszych usług zadowolone były również firmy ESET, DELL, IBM, Slovenská sporiteľňa i wiele innych. Co o nas napisali, możecie Państwo przeczytać w sekcji Referencje. Będziemy zaszczyceni, jeżeli będziemy mogli przygotować imprezę firmową w naszych domkach również dla Państwa.

Rezerwacja pobytu

 © 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *