Narty Donovaly

Donovaly są ulubionym ośrodkiem narciarskim w środkowej Słowacji. Cały ośrodek tworzy miejscowość o tej samej nazwie Donovaly oraz 7 kolejnych osad. Na jeden z najwyższych szczytów w okolicy Nową Holę można dostać się kolejką kabinową.

Ośrodek narciarski w Donowalach nazywa się PARK SNOW. Dolna stacja kolejki znajduje się na wysokości 910 m.n.p.m Donovaly oferują trasy narciarskie o różnej trudności z przewagą tras łatwych. Narciarze moga korzystać łącznie z 14 km tras oraz z 2 kolejek. Dla dzieci przygotowane są wyciąg dziecięcy i przedszkola narciarskie. Wieczorem można pojeździć na 1,8 km oświetlonych tras narciarskich. Snowboardziści mają do dyspozycji park snowboardowy s różnymi atrakcjami. W okolicy jest dostateczna ilość miejsc parkingowych, które są bezpłatne. W Donowalach sa też inne możliwości wykorzystania wolnego czasu.

W oficjalnym rankingu ośrodków narciarskich ośrodek narciarski Donovaly uzyskał pełną ocene 5 gwiazdek wg LAVEX.

Ceny w ośrodku narciarskim Donovaly odpowiadają średnim cenom w najlepszych ośrodkach na Słowacji. W sezonie całodzienny skipass kosztuje 26 €. Jako alternatywę proponujemy wziąć pod uwagę ośrodek narciarski Vratna który połozony jest na wysokości 600 – 1520 m n.p.m a znajduje się w Małej Fatrze, 60 km od poslkich granic. Ceny skipasów są o 10 do 15% niższe, jednocześnie niższe są także ceny zakwaterowania. Ośrodek Vratna oferuje podobnie 14 km ogólnej długości tras o rożnej trudnści. strefy do free ride, kolejkę kabinową i krzesełkową. Vratna oferuje więcej wyżej położonych i trudniejszych tras narciarskich dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Vratna zaliczana jest do najlepszych ośrodków na Słowacji i została oceniona pięcioma gwiazdkami (najwyższa ocena) za jakość i atrakcyjność wg kryteriów organizacji LAVEX zajmującej się m.in kategoryzowaniem ośrodków narciarskich. 

Jeśli w tym roku zdecydowali się Państwo na wyjazd narciarski na Słowację, z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych 3 gwiazdkowych domków z serwisem hotelowym: Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Tierchowej niedaleko ośrodka Vratna. Oferujemy korzystne pakiety pobytowe, wiele z nich zawiera skipass w cenie, a na same skipasy oferujemy dodatkowo aż 33% zniżki. Dla tygodniowego pobytu dla 4 osób tylko na skipasach można zoaszczędzić aż 212 EURO w porównaniu do ośrodka Donovaly. Jazdę na nartach w osrodku Vratna proponujemy po zniżkach w cenie od 167,50 € (706 zł*)/osoba/7 nocy wraz z 5-dniowym skipassem - kliknij tutaj.

Ośrodek narciarski Vratna | Jazda na nartach - korzystne pakiety

 Ceny skipasów - karnetów narciarskich

Do najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji zaliczane są Donovaly i Vratna (600 – 1520 m n.p.m.). Obydwa mają najwyższą kategorię 5 gwiazdek i oferują usługi na najwyższym poziomie. Ceny skipasów w ośrodku Vratna są około 10-15% niższe. Kolejną zniżkę na skipasy oferujemy dla naszych gości, a po sezonie oferujemy skipasy do pobytu BEZPŁATNIE.

Skipas / ośrodek
Jaworzyna
Krynicka (PL)
Donovaly (SK)
Vrátna (SK)
Vrátna - zniżka i cena
dla naszych gości
1 dzień - dorosły - sezon główny
95 zł 26 €
25 €  
5 z 7 dni - dorosły - sezon główny 475 zł 126 € 109 € 33%, 73 €
1 dzień - dorosły - po sezonie
  22 € 15 €  
5 z 7 dni - dorosły - po sezonie   - € 79 € 100%, skipas ZA DARMO


Video Vratna

Video Donovaly

Fotografie: flickr.com

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *