Narty Donovaly

Donovaly są ulubionym ośrodkiem narciarskim w środkowej Słowacji. Cały ośrodek tworzy miejscowość o tej samej nazwie Donovaly oraz 7 kolejnych osad. Na jeden z najwyższych szczytów w okolicy Nową Holę można dostać się kolejką kabinową.

Ośrodek narciarski w Donowalach nazywa się PARK SNOW. Dolna stacja kolejki znajduje się na wysokości 910 m.n.p.m Donovaly oferują trasy narciarskie o różnej trudności z przewagą tras łatwych. Narciarze moga korzystać łącznie z 14 km tras oraz z 2 kolejek. Dla dzieci przygotowane są wyciąg dziecięcy i przedszkola narciarskie. Wieczorem można pojeździć na 1,8 km oświetlonych tras narciarskich. Snowboardziści mają do dyspozycji park snowboardowy s różnymi atrakcjami. W okolicy jest dostateczna ilość miejsc parkingowych, które są bezpłatne. W Donowalach sa też inne możliwości wykorzystania wolnego czasu.

W oficjalnym rankingu ośrodków narciarskich ośrodek narciarski Donovaly uzyskał pełną ocene 5 gwiazdek wg LAVEX.

Ceny w ośrodku narciarskim Donovaly odpowiadają średnim cenom w najlepszych ośrodkach na Słowacji. W sezonie całodzienny skipass kosztuje 26 €. Jako alternatywę proponujemy wziąć pod uwagę ośrodek narciarski Vratna który połozony jest na wysokości 600 – 1520 m n.p.m a znajduje się w Małej Fatrze, 60 km od poslkich granic. Ceny skipasów są o 10 do 15% niższe, jednocześnie niższe są także ceny zakwaterowania. Ośrodek Vratna oferuje podobnie 14 km ogólnej długości tras o rożnej trudnści. strefy do free ride, kolejkę kabinową i krzesełkową. Vratna oferuje więcej wyżej położonych i trudniejszych tras narciarskich dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Vratna zaliczana jest do najlepszych ośrodków na Słowacji i została oceniona pięcioma gwiazdkami (najwyższa ocena) za jakość i atrakcyjność wg kryteriów organizacji LAVEX zajmującej się m.in kategoryzowaniem ośrodków narciarskich. 

Jeśli w tym roku zdecydowali się Państwo na wyjazd narciarski na Słowację, z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych 3 gwiazdkowych domków z serwisem hotelowym: Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Tierchowej niedaleko ośrodka Vratna. Oferujemy korzystne pakiety pobytowe, wiele z nich zawiera skipass w cenie, a na same skipasy oferujemy dodatkowo aż 33% zniżki. Dla tygodniowego pobytu dla 4 osób tylko na skipasach można zoaszczędzić aż 212 EURO w porównaniu do ośrodka Donovaly. Jazdę na nartach w osrodku Vratna proponujemy po zniżkach w cenie od 167,50 € (706 zł*)/osoba/7 nocy wraz z 5-dniowym skipassem - kliknij tutaj.

Ośrodek narciarski Vratna | Jazda na nartach - korzystne pakiety

 Ceny skipasów - karnetów narciarskich

Do najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji zaliczane są Donovaly i Vratna (600 – 1520 m n.p.m.). Obydwa mają najwyższą kategorię 5 gwiazdek i oferują usługi na najwyższym poziomie. Ceny skipasów w ośrodku Vratna są około 10-15% niższe. Kolejną zniżkę na skipasy oferujemy dla naszych gości, a po sezonie oferujemy skipasy do pobytu BEZPŁATNIE.

Skipas / ośrodek
Jaworzyna
Krynicka (PL)
Donovaly (SK)
Vrátna (SK)
Vrátna - zniżka i cena
dla naszych gości
1 dzień - dorosły - sezon główny
95 zł 26 €
25 €  
5 z 7 dni - dorosły - sezon główny 475 zł 126 € 109 € 33%, 73 €
1 dzień - dorosły - po sezonie
  22 € 15 €  
5 z 7 dni - dorosły - po sezonie   - € 79 € 100%, skipas ZA DARMO


Video Vratna

Video Donovaly

Fotografie: flickr.com© 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *