Narty Jasna Chopok

Jasna to letni i zimowy ośrodek turystyczny w Tatrach Niskich w północnej Słowacji. Najwyższy szczyt ośrodka Chopok ma wysokość 2023 m.n.p.m. Do dyspozycji narciarzy Jasna oferuje 7 kolejek, wyciągi narciarskie i trasy o długości około 45 km. Ośrodek narciarski Jasna podzielony jest na kilka części. Najbardziej znane to Záhradky, Biela púť i Otupné. W okolicy jest wiele miejsc noclegowych, a sam ośrodek oferuje wszystkie usługi 5-gwiazdkowego ośrodka narciarskiego.

Na sezon 2023/2024 przygotowywana jest panoramiczna restauracja Rotunda z miejscami noclegowymi bezpośrednio na Chopoku oraz 6-osobowa kolejka Lúčky. Dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania Jasna zapewnia śnieg 5 miesięcy w roku. 

Ośrodek narciarski Jasna zalicza się także do najdroższych na Słowacji. W sezonie całodzienny skipass kosztuje cca od 40€. Jako alternatywę proponujemy wziąć pod uwagę ośrodek narciarski Vratna który połozony jest na wysokości 600 – 1520 m n.p.m a znajduje się w Małej Fatrze, 60 km od poslkich granic. Ceny skipasów są o 20 do 30% niższe, jednocześnie niższe są także ceny zakwaterowania. Ośrodek Vratna mimo że oferuje trochę mniej to z ogólną długością aż 14 km tras o rożnej trudnści zalicza się do największych osrodków narciarskich na Słowacji. Vratna dysponuje kolejką kabinową, krzesełkową, strefami do free ride. Vratna zaliczana jest do najlepszych ośrodków na Słowacji i została oceniona pięcioma gwiazdkami (najwyższa ocena) za jakość i atrakcyjność wg kryteriów organizacji LAVEX zajmującej się m.in kategoryzowaniem ośrodków narciarskich.

Oferta 2023/2024 - noclegi w domkach Uhorčík, Ilčík, Rajnoha ***

Jeśli w tym roku zdecydowali się Państwo na wyjazd narciarski na Słowację, z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych 3 gwiazdkowych domków z serwisem hotelowym: Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Tierchowej niedaleko ośrodka Vratna. Oferujemy korzystne pakiety pobytowe, wiele z nich zawiera skipass w cenie, a na same skipasy oferujemy dodatkowo aż 33% zniżki. Dla tygodniowego pobytu dla 4 osób tylko na skipasach można zoaszczędzić aż 360 EURO w porównaniu do ośrodka Jasna. Jazdę na nartach w osrodku Vratna proponujemy po zniżkach w cenie od 129 € /osoba/7 nocy - kliknij tutaj.

Ośrodek narciarski Vratna | Jazda na nartach - korzystne pakiety

 Ceny skipasów - karnetów narciarskich

Do najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji zaliczane są Jasna i Vratna (600 – 1520 m n.p.m.). Obydwa mają najwyższą kategorię 5 gwiazdek i oferują usługi na najwyższym poziomie. Ceny skipasów w ośrodku Vratna są około 20-30% niższe. Kolejną zniżkę na skipasy oferujemy dla naszych gości, a po sezonie oferujemy skipasy do pobytu BEZPŁATNIE.


Video Vratna

Video Jasna Chopok

Fotografie: wikipedia.org

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *