Narty Jasna Chopok

Jasna to letni i zimowy ośrodek turystyczny w Tatrach Niskich w północnej Słowacji. Najwyższy szczyt ośrodka Chopok ma wysokość 2023 m.n.p.m. Do dyspozycji narciarzy Jasna oferuje 7 kolejek, wyciągi narciarskie i trasy o długości około 45 km. Ośrodek narciarski Jasna podzielony jest na kilka części. Najbardziej znane to Záhradky, Biela púť i Otupné. W okolicy jest wiele miejsc noclegowych, a sam ośrodek oferuje wszystkie usługi 5-gwiazdkowego ośrodka narciarskiego.

Na sezon 2022/2023 przygotowywana jest panoramiczna restauracja Rotunda z miejscami noclegowymi bezpośrednio na Chopoku oraz 6-osobowa kolejka Lúčky. Dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania Jasna zapewnia śnieg 5 miesięcy w roku. 

Ośrodek narciarski Jasna zalicza się także do najdroższych na Słowacji. W sezonie całodzienny skipass kosztuje cca od 40€. Jako alternatywę proponujemy wziąć pod uwagę ośrodek narciarski Vratna który połozony jest na wysokości 600 – 1520 m n.p.m a znajduje się w Małej Fatrze, 60 km od poslkich granic. Ceny skipasów są o 20 do 30% niższe, jednocześnie niższe są także ceny zakwaterowania. Ośrodek Vratna mimo że oferuje trochę mniej to z ogólną długością aż 14 km tras o rożnej trudnści zalicza się do największych osrodków narciarskich na Słowacji. Vratna dysponuje kolejką kabinową, krzesełkową, strefami do free ride. Vratna zaliczana jest do najlepszych ośrodków na Słowacji i została oceniona pięcioma gwiazdkami (najwyższa ocena) za jakość i atrakcyjność wg kryteriów organizacji LAVEX zajmującej się m.in kategoryzowaniem ośrodków narciarskich.

Oferta 2022/2023 - noclegi w domkach Uhorčík, Ilčík, Rajnoha ***

Jeśli w tym roku zdecydowali się Państwo na wyjazd narciarski na Słowację, z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszych 3 gwiazdkowych domków z serwisem hotelowym: Uhorčík, Ilčík i Rajnoha w Tierchowej niedaleko ośrodka Vratna. Oferujemy korzystne pakiety pobytowe, wiele z nich zawiera skipass w cenie, a na same skipasy oferujemy dodatkowo aż 33% zniżki. Dla tygodniowego pobytu dla 4 osób tylko na skipasach można zoaszczędzić aż 360 EURO w porównaniu do ośrodka Jasna. Jazdę na nartach w osrodku Vratna proponujemy po zniżkach w cenie od 129 € /osoba/7 nocy - kliknij tutaj.

Ośrodek narciarski Vratna | Jazda na nartach - korzystne pakiety

 Ceny skipasów - karnetów narciarskich

Do najbardziej znanych ośrodków narciarskich na Słowacji zaliczane są Jasna i Vratna (600 – 1520 m n.p.m.). Obydwa mają najwyższą kategorię 5 gwiazdek i oferują usługi na najwyższym poziomie. Ceny skipasów w ośrodku Vratna są około 20-30% niższe. Kolejną zniżkę na skipasy oferujemy dla naszych gości, a po sezonie oferujemy skipasy do pobytu BEZPŁATNIE.


Video Vratna

Video Jasna Chopok

Fotografie: wikipedia.org© 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *