Tanio na narty i noclegi na Słowacji w 2024 roku

Tanio na narty na Słowacji - VrátnaWyjazd na narty na Słowację znów przybiera na popularności także w 2024 roku. Choć w międzyczasie wiele narciarzy zaczęło wyjeżdżać na narty w Alpy, jednak ciągle jest wielu takich, którzy chętniej wyjadą tanio na narty do niezbyt oddalonej miejscowości. Pozostali może też zauważą, że na Słowację opłaca się pojechać na narty. Jazda nartach na Słowacji jest nie tylko komfortowa, lecz również dużo tańsza niż w innych krajach.

Słowackie ośrodki narciarskie w ostatnich latach rozwinęły się i w tej chwili są na bardzo wysokim poziomie. Choć ilością tras narciarskich nie może Słowacja konkurować z Alpami, usługi są w wielu miejscach podobnej jakości. Dzięki dużym inwestycjom powstały w wielu ośrodkach sportów zimowych nowoczesne wyciągi krzesełkowe, snowpark dla snowboardzistów lub trasy zjazdowe do freeride.

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Słowacja oferuje idealne wręcz warunki do jazdy na nartach z odpowiednią ilością ośrodków narciarskich. Nie tylko te największe ośrodki, ale również te mniejsze są bardzo lubiane przez narciarzy. Prawie wszystkie dysponują systemem do sztucznego zaśnieżania i w wielu ośrodkach organizowana jest jazda wieczorna.

W ośrodkach narciarskich czeka na Państwa szeroki zakres usług – począwszy od wypożyczalni nart i desek snowboardowych, poprzez szkółkę narciarską, parki dla snowboardzistów, specjalne trasy narciarskie, trasy zjazdowe z muldami przeznaczone do freeride oraz oznaczone trasy do narciarstwa biegowego. Każdy znajdzie coś dla siebie, nawet osoby nie jeżdżące na nartach. Chętni mogą pojeździć na torze bobslejowym lub spróbować swoich sił na snowtubing. Takie atrakcje docenią szczególnie rodziny, w których jeden z członków nie jeździ na nartach.

Tanio na narty na Słowacji - SkialpinizmJazda na nartach nie musi oznaczać, że wyjedziecie kolejką i zjedziecie w dół. Coraz to więcej ludzi odkrywa piękno skialpinizmu. Na pierwszy rzut oka może nie wygląda zbyt ciekawie, jednak kto raz spróbuje i odkryje magię tego sportu, zazwyczaj zostaje mu wierny. Skialpinizm daje przede wszystkim możliwość ucieczki od tradycyjnych stoków narciarskich i możliwość jazdy w bliższym kontakcie z przyrodą.

Jazda na nartach nie polega tylko na tym, by rano włożyć narty na nogi i wieczorem zmęczonym położyć się do łóżka. Ważne jest, by mieli Państwo możliwość efektywnego wykorzystania czasu wolnego nawet wtedy, kiedy nie jeździcie na nartach. Obiekty noclegowe proponują wiele form zabawy i życia społecznego.

Oferujemy Państwu noclegi w drewnianych domkach całorocznych „Uhorčík”, “Ilčík” i “Rajnoha” w miejscowości Terchová na Słowacji, niedaleko ośrodka narciarskiego Vrátna. Wszystkie trzy drewniane domki są nowocześnie wyposażone. Bezpośrednio w domkach znajduje się wellness centrum oraz świetlica. Przed każdym domkiem znajduje się wyznaczony teren z boiskiem przeznaczonym do zabawy w wolnym czasie. Dla Państwa dzieci przygotowaliśmy lodowisko. Jeśli postanowicie nie jeździć na nartach, mamy dla Państwa przyszykowaną listę propozycji wycieczek. Wasz pobyt będzie urozmaicony i odpowiednio będzie uzupełniać wasz urlop narciarski. Gdyby Państwa znudził ośrodek Vrátna, w każdym momencie mogą Państwo zmienić wybór na jeden z kolejnych ośrodków narciarskich.

  Cennik       Rezerwacja

Serdecznie zapraszamy Państwa do nas na spędzenie swojego urlopu zimowego w jednym z naszych drewnianych domków. Skorzystajcie z taniego wyjazdu na narty na Słowację i zakwaterujcie się u nas na domku. Serdecznie Was zapraszamy i dołożymy wszelkich starań, byście z przyjemnością do nas powracali.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *