Ośrodek narciarski Wielka Racza - Veľká Rača

Ośrodek narciarski Wielka Racza – Velka Raca to 5 gwiazdkowy ośrodek narciarski w Kysucach, w paśmie Kysuckich Beskidów. Ośrodek narciarski znajduje sie niedaleko granic Polski i Czech i również dlatego szczególnie lubia je także klienci zagraniczni.

Ośrodek narciarski Wielka Racza - Veľká Rača

Ośrodek narciarski Wielka Racza – Velka Raca to 5 gwiazdkowy ośrodek narciarski w Kysucach, w paśmie Kysuckich Beskidów. Ośrodek narciarski znajduje sie niedaleko granic Polski i Czech i również dlatego szczególnie lubia je także klienci zagraniczni. Ośrodek położony jest na wysokości od 630 do 1050 mnpm.

W ośrodku narciarskim Wielka Racza na nartach jeździ się w 3 lokalizacjach – Dedovka, Marguska, i Laliky. W ośrodku znajdują się trasy o każdym stopniu trudności i dlatego na nartach pojeżdżą tu początkujący, doświadczeni a także zaawansowani narciarze. Dla najmniejszych w ośrodku jest do dyspozycji przedszkole narciarskie.

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Ośrodek narciarski oferuje łącznie 14,5 km tras, a tego 14 km jest sztucznie naśnieżana. Wśród wszystkich 15 tras jest 7 łatwych, 6 średnie i 2 trudne. Oprócz tras zjazdowych, do dyspozycji sa także trasy do narciarstwa biegowego o długości 1, 3 i 5 km. Przepustowość wyciągów to 9700 osób na godzinę. Oprócz dwóch 4 – osobowych krzesełek w ośrodku działa też 6 – osobowe krzesło w kombinacji z 8 miejscowymi gondolami.

Ośrodek oferuje szeroki wachlarz usług – szkoła i przedszkole narciarskie, przechowalnię, serwis ski, wypożyczalnię nart, sklep z akcesoriami sportowymi. Do ośrodka kursuje regularna linia autobusowa. Oprócz parkingów centralnych, w ośrodku znajduje się również 8 dodatkowych parkingów.

W ośrodku narciarskim dobrze powbawią się także nie jeżdżacy na nartach, zjeżdżać mogą na torze saneczkowym lub na oponach (snowtubing). W ośrodku można pożyczyć również skifox.

 

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Charakterystyka Ośrodka Narciarskiego Wielka Racza - Veľká Rača

Przepustowość osób/godz. 9 700
Ilość kolejek 3
Ilość wyciągów 3
Ilość tras 15
Długość tras 14,5 km
Min. Wysokość npm. 630 m
Max. Wysokość npm. 1 050 m
Ilość łatwych tras 7
Ilość średnio trudnych tras 6
Ilość trudnych tras 2
Délka běžeckých tratí 9 km
Z tego długość ze sztucznym oświetleniem (m) 0 km
Trasy biegowe (km) 10 km
Godziny otwarcia Po-Ne (od – do): 8:30 - 15:30

 

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *