Jungle Park

Jungle Park to nowy park rozrywki dla dzieci w Żylinie – Mojš. Na powierzchni ponad 1500 m2 świetną zabawę doświadczą zarówno dzieci, jak i dorośli. Mnóstwo atrakcji - zjeżdżalnie, trampoliny, ściana wspinaczkowa, rozrywki dla najmłodszych–wszystkie atrakcje znajdują się w dużej krytej hali, w której można się bawić w każdej pogodzie.

Jungle Park

Jungle Park to nowy park rozrywki dla dzieci w Żylinie – Mojš. Na powierzchni ponad 1500 m2 świetną zabawę doświadczą zarówno dzieci, jak i dorośli. Mnóstwo atrakcji - zjeżdżalnie, trampoliny, ściana wspinaczkowa, rozrywki dla najmłodszych–wszystkie atrakcje znajdują się w dużej krytej hali, w której można się bawić w każdej pogodzie. W Jungle park regularnie odbywają się dodatkowe imprezy i zabawy.

Dla najmłodszych przygotowano Baby arena, basen kulkowy, Soft play i wiele innych dodatkowych atrakcji włącznie z Soft - maxi lego.

Ze względu na wiele sportowych atrakcji znajdujących się w jednym miejscu, dzieci spędzą aktywnie cały swój wolny czas. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą sięna bawić megazjeżdżalni, wejść do paszczy krokodyla, popływać na łódkach, zbudować zamek z maxi klocków lego, poskakać na trampolinach, pojeździć na różnego rodzaju autkach i rowerkach, pograć z piłkami na dmuchanym boisku, swobodnie biegać i bawić się w świecie dziecka, jak również pograć na Xbox...

 

 

Aby uzyskać więcej informacji kliknij na: www.junglepark.sk

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora: https://www.junglepark.sk/
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *