Jungle Park

Jungle Park to nowy park rozrywki dla dzieci w Żylinie – Mojš. Na powierzchni ponad 1500 m2 świetną zabawę doświadczą zarówno dzieci, jak i dorośli. Mnóstwo atrakcji - zjeżdżalnie, trampoliny, ściana wspinaczkowa, rozrywki dla najmłodszych–wszystkie atrakcje znajdują się w dużej krytej hali, w której można się bawić w każdej pogodzie.

 

Jungle Park

Jungle Park to nowy park rozrywki dla dzieci w Żylinie – Mojš. Na powierzchni ponad 1500 m2 świetną zabawę doświadczą zarówno dzieci, jak i dorośli. Mnóstwo atrakcji - zjeżdżalnie, trampoliny, ściana wspinaczkowa, rozrywki dla najmłodszych–wszystkie atrakcje znajdują się w dużej krytej hali, w której można się bawić w każdej pogodzie. W Jungle park regularnie odbywają się dodatkowe imprezy i zabawy.

Dla najmłodszych przygotowano Baby arena, basen kulkowy, Soft play i wiele innych dodatkowych atrakcji włącznie z Soft - maxi lego.

Ze względu na wiele sportowych atrakcji znajdujących się w jednym miejscu, dzieci spędzą aktywnie cały swój wolny czas. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą sięna bawić megazjeżdżalni, wejść do paszczy krokodyla, popływać na łódkach, zbudować zamek z maxi klocków lego, poskakać na trampolinach, pojeździć na różnego rodzaju autkach i rowerkach, pograć z piłkami na dmuchanym boisku, swobodnie biegać i bawić się w świecie dziecka, jak również pograć na Xbox...

Cennik

                            Pn - Pt - 1 godzina Pn - Pt 17:30 - 19:30 Pn - Pt bez ograniczeń Sb - Ndz, święta, wakacje -1 godzina Sb - Ndz, święta, wakacje -bez ograniczeń
Dzieci do 2 lat bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie
Dzieci od 2 lat 3€ 5€ 6€ 4€ 7€
Dorośli bezpłatnie* /1€ bezpłatnie* /1€ bezpłatnie* /1€ 1€ 1€
Rodzina x 10€ 10€ x 15€


Cennik jest orientacyjny, aktualny cennik znajduje się na stronie internetowej Parku www.junglepark.sk.

Godziny otwarcia

Dzień Otwarte od Otwarte do
Poniedziałek 14:00 19:30
Wtorek - Piątek 14:00 19:30
Sobota - Niedziela 10:00 19:30
Święta, Wakacje 10:00 19:30


Godziny owarcia są orientacyjne, aktualne godziny otwarcia znajdują się na stronie internetowej Parku.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij na: www.junglepark.sk

 © 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *