Meander Park Oravice 

Meander Park Oravice - vodný svet, relaxačné bazény, detský bazén

Nowoczesny Aquapark w Oravicach, w regionie Orava.

MEANDER PARK Oravice Meander Park thermal położony jest na terenie regionu Oravy – Tatry Zachodnie, w pobliżu polskiej granicy, zaledwie kilka km od Zakopanego. Z głębokości 1611 m wypływa naturalna woda termalna z korzystnym wpływem o temperaturze 58°C, która wykorzystywana jest we wszystkich basenach w ośrodku Meander Park thermal o powierzchni 1545 m2.

Woda termalna jest silnie zmineralizowana sodo – wapienno – magnezowo – siarkowa o dużej zawartości żelaza. Bezpośredni dostęp z budynku i basenów umożliwia kąpiele bez względu na pogodę o każdej porze roku. Baseny dostępne są 12 miesięcy w roku!

Na terenie kąpieliska znajdują się szatnie, restauracje, bistro, kawiarnia, kawiarnia w ogrodzie, wielki sportowo – rekreacyjny basen, wielki i mały basen relaksacyjny, basenik z lodowatą wodą do schładzania, sala do masażu. W basenach relaksacyjnych znajdują się różnego rodzaju atrakcje wodne, takie jak sztuczne fale, tory pływackie, ławy i leżanki z systemem masaży wodnych, gejzer, grzybek wodny, bicze wodne, natryski masażowe. Leżaki stanowią część wyposażenia aquaparku.


 

Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora: https://meanderoravice.sk/
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *