Meander Park Oravice 

Meander Park Oravice - vodný svet, relaxačné bazény, detský bazén

Nowoczesny Aquapark w Oravicach, w regionie Orava.

MEANDER PARK Oravice Meander Park thermal położony jest na terenie regionu Oravy – Tatry Zachodnie, w pobliżu polskiej granicy, zaledwie kilka km od Zakopanego. Z głębokości 1611 m wypływa naturalna woda termalna z korzystnym wpływem o temperaturze 58°C, która wykorzystywana jest we wszystkich basenach w ośrodku Meander Park thermal o powierzchni 1545 m2.

Woda termalna jest silnie zmineralizowana sodo – wapienno – magnezowo – siarkowa o dużej zawartości żelaza. Bezpośredni dostęp z budynku i basenów umożliwia kąpiele bez względu na pogodę o każdej porze roku. Baseny dostępne są 12 miesięcy w roku!

Na terenie kąpieliska znajdują się szatnie, restauracje, bistro, kawiarnia, kawiarnia w ogrodzie, wielki sportowo – rekreacyjny basen, wielki i mały basen relaksacyjny, basenik z lodowatą wodą do schładzania, sala do masażu. W basenach relaksacyjnych znajdują się różnego rodzaju atrakcje wodne, takie jak sztuczne fale, tory pływackie, ławy i leżanki z systemem masaży wodnych, gejzer, grzybek wodny, bicze wodne, natryski masażowe. Leżaki stanowią część wyposażenia aquaparku.


 © 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *