W góry z dziećmi

W góry z dziećmi 1Zaplanujcie Państwo sobie wspólne rodzinne wczasy z dziećmi w górach. Pozwólcie sobie i dzieciom na pobyt w nieskażonej słowackiej przyrodzie na świeżym górskim powietrzu. Polecamy Państwu wysokiej jakości noclegi, idealne na wakacje z dziećmi.

Pobyt w górach Państwa dzieciom na pewno się spodoba. Zakwaterowanie otrzymają Państwo w komfortowo wyposażonych drewnianych domkach, które zlokalizowane są bezpośrednio w sercu przyrody, pośród gór, a jednak łatwo dostępnych własnym samochodem. Zaraz przed domkiem znajduje się łąka oraz plac zabaw, gdzie Państwa dzieci mogą swobodnie się bawić. Starsze dzieci mogą pograć w różne gry zespołowe, piłkarzyki, badminton, piłkę nożną albo streetball.

W góry z dziećmi 2Słowackie pasmo górskie Mała Fatra jest idealne na wczasy z dziećmi. Poza tym, że oferują piękną przyrodę, w sam raz na spacery, okolica oferuje wiele możliwości wycieczek, które na pewno zaciekawią zarówno Państwa jak i Państwa dzieci. Dzieci można zabrać na przykład do jaskini, na spływ tratwami, na baseny termalne lub na zamek. Wieczorem mogą Państwo razem z dziećmi piec nad ogniem lub grillować przy domku i delektować się rodzinną atmosferą.

Wyjazd z dzieckiem za granicę wcale nie musi być drogi. Nasze domki w górach oddalone są zaledwie 50 km od polsko-słowackiej granicy. Nawet noclegi nie są u nas drogie. Ponadto, podczas całego lata 2013 otrzymacie od nas za 6 nocy jedną noc gratis. Jeśli nasza oferta zainteresowała Państwa, proszę wybrać swój termin wczasów i zarezerwujcie go u nas.
 

W góry z dziećmi 3

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *