Zimowe atrakcje sportowe

U nas w zimie nie sposób się nudzić! Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji aktywnego spędzenia czasu zimą.

Jazda na nartach

Jazda na nartach, to prawdopodobnie pierwsze, co nam się kojarzy z zimą. Ależ tak, jazda na nartach ma swoją tradycję i z zimą jest nierozerwalnie związana. Na nartach jeżdżą ludzie w każdym wieku i zimą nie ma piękniejszego dnia niż ten spędzony z rodziną na nartach. W pobliżu domków mogą Państwo jeździć na nartach w ośrodku narciarskim Vrátna, w SKI Centrum Gavurky, niecałą godzinę drogi samochodem znajduje się około 5 kolejnych ośrodków. Jednak jazda na nartach nie jest jedynym sportem zimowym, który mogą Państwo u nas uprawiać.

Pobyty zimowe - cenniki i rezerwacje

Rekreacyjne narciarstwo biegowe

Narciarstwo biegowe ponownie staje się bardzo popularne i jesteśmy zadowoleni, iż możemy Państwu polecić świetnie oznakowane trasy biegowe w okolicy Terchowej i Doliny Vrátna. Narciarstwo biegowe wcale nie musi być sportowym wyczynem, ale za to może być fantastyczną formą poznawania piekna przyrody Małej Fatry. Vrátna oferuje dobrze przygotowane trasy narciarstwa biegowego, ale wiele śladów biegówek można znaleźć nawet w okolicy naszych domków. Mogą też Państwo swobodnie biegać poprzez nietkniętą wcześniej zimową przyrodę.

Skialpinizm

Skialpinizm już nie jest tylko dla dziwaków i wytrwałych. Skialpinizm jest tak pięknym sportem zimowym, że uprawia go coraz to większa grupa ludzi, starsi i młodsi. Skialpinizm może na początku wydawać się trudny, jednak kto raz spróbuje, od razu go polubi. Ten rodzaj sportu pozwoli Wam na ucieczkę od utartych tras i na podziwianie takich zakątków, gdzie pozostali narciarze nie dotrą.

Jazda freeride

Uwielbiacie adrenalinę, a tradycyjne trasy narciarskie was już nudzą? Spróbujcie jazdy freeride. Zjedźcie na nartach czy desce przez las, lakę lub slalomem wokół kosodrzewiny. Vrátna ma bogatą ofertę możliwości i stoków dla narciarzy, którzy wolą swobodną jazdę na nartach czy desce. Uwaga, na własną odpowiedzialność!

Snowtubing

Przeżyj wspaniałą przygodę! Zjazd na śniegu w oponie lub pontonie dostarczy wam tylu wrażeń, że prędko o tym nie zapomnicie. Skosztować zabawy w snowtubing mogą Państwo w ośrodku narciarskim Vrátna. Uwaga na skoki i nierówny teren!

Turystyka zimowa

Turystyka zimowa ma swoją niepowtarzalną magię i niektórzy wolą ją bardziej niż turystykę w lecie. Jedynie w zimie macie Państwo okazję zobaczyć zasypane śniegiem polany błyszczące w promieniach słonecznych. Podstawą udanej wyprawy jest stosowne obuwie, odzież i ekwipunek. W naszej okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, które dostępne są również zimą. Zimowa aura i zacisze słowackiej przyrody mogą dostarczyć Państwu niezapomnianych doznań.

Wellness

Co może być bardziej przyjemnego, po spędzeniu pięknego zimowego dnia, niż zanurzenie się w gorącej wodzie! Wellness centrum znajduje się bezpośrednio w domku, więc nie musicie Państwo nigdzie wychodzić. Do Waszej dyspozycji jest fińska sauna oraz infrasauna , a także jacuzzi z hydromasażem. Delektujcie się chwilą odprężenia po nartach lub zimowej wycieczce w górach.

Zabawa przed domkiem

Nawet jeśli nie wybierzecie się Państwo nigdzie dalej, bezpośrednio przy domku możecie przeżyć chwile świetnej zabawy na śniegu. Przed każdym domkiem jest teren rekreacyjny, na którym można się bawić lub ulepić bałwana. Do dyspozycji gości jest również lodowisko. Można pograć w hokeja, albo zbudować mały mostek – wtedy powstanie mini-stok i pozjeżdżajcie na nartach przed domkiem.

Gry zespołowe

A jeśli nie będą Państwo chcieli wyjść na zewnątrz, posiedźcie razem w domku, zapalcie w kominku i przez okno obserwujcie piękną zimową przyrodę. Pograjcie w gry zespołowe, rzutki, piłkarzyki. Zrelaksujcie się i delektujcie pobytem w domku „Uhorčík”, „Ilčík” i „Rajnoha”.

Zakwaterujcie się w zimie w domku „Uhorčík”, “Ilčík” i “Rajnoha” a spędzicie niezapomniany zimowy urlop na Słowacji. Zapraszamy Was do rezerwacji pobytu.

  Cennik       Rezerwacja

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *