Domek dla 30 osób

Oferujemy domki do wynajęcia dla 30 osób w specyficznej miejscowości Terchova, w Parku Narodowym Mała Fatra. Domki są odpowiednie dla firm, dla rodzin i dla grup znajomych. Domki są nowe i komfortowo wyposażone, w każdym z domków jest świetlica, kuchnia, przed domkiem teren rekreacyjny, szałas z kominkiem do grillowania lub gotowania gulaszu, boisko i plac zabaw dla dzieci.

     

Posiadamy łącznie 3 domki drewniane, wszystkie blisko siebie, jednak każdy z domków ma własny teren rekreacyjny, szałas i boisko. Przy zamawianiu zakwaterowania dla 30 osób proponujemy wynajem dwóch domków.
Poszczególne domki posiadają następującą ilość miejsc noclegowych:
Domek Uhorčík - Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+5
Domek Ilčík - Liczba pokoi 5, miejsc noclegowych 15+5
Domek Rajnoha - Liczba pokoi 6, miejsc noclegowych 17+4

     

W przypadku korzystania z dwóch domków równocześnie otrzymacie Państwo dodatkowe korzyści, do Państwa dyspozycji będą 2 tereny rekreacyjne, 2 boiska, co oznacza iż możecie Państwo podzielić się na 2 lub więcej grup z różnymi zajęciami. Przy wynajmie domku Rajnoha mogą Państwo korzystać z dużej świetlicy dla 34 osób, która znajduje się na parterze domku. Świetlica jest przystosowana do prowadzenia szkoleń, prezentacji lub seminariów. Do Państwa dyspozycji jest cały niezbędny sprzęt audio - wizualny. U nas otrzymacie Państwo również smaczne wyżywienie, menu przygotujemy według Waszych życzeń. Na wieczorne spotkanie możemy dla Państwa przygotować pieczone prosię.


Chętnie pomożemy Państwu również z zaplanowaniem pobytu. Możecie Państwo wybrać jedną z polecanych zajęć i wycieczek. Przygotowaliśmy również dla Państwa ciekawą ofertę imprez integracyjnych (teambuilding).

Rezerwacja pobytu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tworzenie stron internetowych: Intensic
Znajdziesz nas także tutaj: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Jak możemy Państwu pomóc?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *