Trasa rowerowa Kačerovci-Košturovia-Nova Bystrica-Vojenne

Opis trasy:

Piękna trasa z widokami na OChK Kysuce oraz zaporę wodną Nova Bystrica. Rozpoczyna się podjazdem do Kačerów, a po chwili odpoczynku następuje kolejny podjazd do nieistniejącej już osady Košturovia i dalej do Durašków. Z Vojenne skręćcie Państwo w lewo na żółty szlak, który zaprowadzi Was do miejscowości Nova Bystrica. Po tej wspinaczce następuje techniczny zjazd do miejscowości Nova Bystrica. Miejscami ten zjazd jest dość stromy i po równi pochyłej trzeba jechać ostrożnie. W Novej Bystricy skręcicie Państwo w prawo i dalej aż do zapory pojedziecie łagodnym podjazdem. Po krótkiej jeździe koło zapory skręcicie od "Staňovej rzeki" w prawo w kierunku do Zazvora i na Vojenne. Ta nieustanna wspinaczka trwa ok. 30-45 min. a przewyższenie jest ok. 250 metrów na długości 3 km. Po takiej rozgrzewce następuje piękny zjazd przez Šmehylów do Struharni.

Całkowita długość trasy: 25,3 km                    Czas jazdy: cca 3-4 hod.

Trasa do pobrania dla GPS: Link do ściągnięcia śladów GPS tras rowerowych prześlemy na podany email. Podając email wyrażacie Państwo zgodę na przesyłanie naszego kwartalnego biuletynu, z którego można w dowolnym momencie zrezygnować.

 
 

 Powrót na Trasy rowerowe© 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *