Trasa rowerowa Marunovia-Zapora-Vojenne

Opis trasy:   Ze Struharni wyjedziecie Państwo do przysiółka Marunovia. U Marunów należy skręcić w lewo ze szlaku zielonego i leśną ścieżką kontynuować jazdę na grzbiet góry, aż do krzyża na wierchu na Kovačke na wysokości 833 m n.p.m. Z tamtąd zjedziecie Państwo przez Gabajkę i Chvastkovców, aż do zapory. Na ścieżce wokół zapory należy zjechać w prawo pod kościółek, który jako jedyny zachował się po zatopionej wiosce Riečnica. Od kościółka jedziecie Państwo dalej z powrotem wokół zapory, gdzie po ok. 4 km należy skręcić w lewo ze Staňovego potoku na szczyt Vojenne przez Zazvor. Na skrzyżowaniu dróg na Vojennym możecie się Państwo zdecydować czy w dalszym ciągu pojedziecie grzbietem Vojennego niebieskim szlakiem do Kačerów, albo zjedziecie Państwo do wioski przez Šmehylów.

Całkowita długość trasy: 20,5 km   Czas jazdy: 2:30-3.00 hod.

Trasa do pobrania dla GPS: Link do ściągnięcia śladów GPS tras rowerowych prześlemy na podany email. Podając email wyrażacie Państwo zgodę na przesyłanie naszego kwartalnego biuletynu, z którego można w dowolnym momencie zrezygnować.

 
 

Powrót na Trasy rowerowe© 2022 Domki Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tworzenie stron internetowych: Intensic
Jak możemy Państwu pomóc?
Jak możemy Państwu pomóc?
Mają Państwo pytanie dotyczące zakwaterowania? Np. czy dany termin jest wolny?

Imię: *

E-mail: *

Telefon: *

Twoje pytanie: *